English version of this page

Ved fakultetet - Side 3

Personer 51 - 74 av 74
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Helene Roshauw Roshauw, Helene Seniorrådgiver +47-22855211 helene.roshauw@sv.uio.no
Bilde av Yngvil Osdal Runde Runde, Yngvil Osdal Studienettredaktør +47-22857723 y.o.runde@sv.uio.no Nettredaktør, Nettpublisering, Nettstatistikk, Vortex, Opplæring, Kommunikasjon
Bilde av Mina Røed Røed, Mina Konsulent mina.roed@sv.uio.no Infosenter, Kommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør
Bilde av Aud-Jorunn Sandal Sandal, Aud-Jorunn Seniorrådgiver +47-22858224 a.j.sandal@sv.uio.no Personaladministrasjon
Serhan, Alan Overingeniør +47-22845015 alan.serhan@sv.uio.no IT-tjenester
Bilde av Katherine Serrano Serrano, Katherine Rådgiver +47-48492610 (+47) 48492610 katherine.serrano@sv.uio.no Eksternt finansierte prosjekter
Bilde av Halvard Slåtten Slåtten, Halvard Konsulent +47-22844141 halvard.slatten@sv.uio.no Ph.d., Felles studentsystem FS, Arkiv, ePhorte
Bilde av Marte Sollund Sollund, Marte Nettredaktør +47-22841603 93432537 marte.sollund@sv.uio.no Nettpublisering, Sosiale medier, Opplæring, Kommunikasjon, Nettredaktør, Nettstatistikk, Vortex
Bilde av Mahadevan Surendran Surendran, Mahadevan Overingeniør +47-22858225 +47-98869010 surendra@sv.uio.no Brukerstøtte, IT-tjenester
Bilde av Willy Syvertsen Syvertsen, Willy Seksjonssjef +47-22859023 +47-46432936 willy.syvertsen@sv.uio.no IT-tjenester, Ledelse
Bilde av Truls Olaussen Sætrang Sætrang, Truls Olaussen Konsulent t.o.satrang@sv.uio.no Infosenter
Bilde av Øyvind Sørbye Sørbye, Øyvind Senioringeniør +47-22855199 +47-93247618 oyvind.sorbye@sv.uio.no IT-tjenester
Bilde av Marie Sørhaug Sørhaug, Marie Førstekonsulent +47-22844124 marie.sorhaug@sv.uio.no Infosenter, Studieadministrasjon, Studieveiledning
Bilde av Sibel Thorsen-Hazir Thorsen-Hazir, Sibel Rådgiver +47-22856184 sibel.thorsen-hazir@sv.uio.no Arbeidsliv, Vitenskapsbutikken, Samfunnskontakt, Alumnus, Studieadministrasjon
Bilde av Tron Harald Torneby Torneby, Tron Harald Seniorkonsulent +47-22854449 t.h.torneby@sv.uio.no Kurs, Ph.d., Forskerutdanning
Bilde av Tron Trondal Trondal, Tron Seniorkonsulent +47-22854971 tron.trondal@sv.uio.no Godkjenning, Delstudier i utlandet, Studieadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, Utveksling, Foto
Valla, Joakim Overingeniør +47-22856061 joakim.valla@sv.uio.no Brukerstøtte, IT-tjenester, Lokal-IT
Bilde av Liv-Hilde Vang Vang, Liv-Hilde Seniorkonsulent +47-22852116 l.h.vang@sv.uio.no Personaladministrasjon
Bilde av Mette Vidnes Vidnes, Mette Seniorkonsulent 228 45120 m.d.vidnes@sv.uio.no Studieadministrasjon, Felles studentsystem FS, Tilrettelegging
Bilde av Tone Vold-Sarnes Vold-Sarnes, Tone Underdirektør +47-22854243 +47 48263522 tone.vold-sarnes@sv.uio.no Studieadministrasjon, Ledelse
Bilde av Anita  Wold Wold, Anita Rådgiver - Arbeidslivskoordinator 22 85 61 84 91 12 16 67 anita.wold@sv.uio.no Alumnus, Arbeidsliv, Vitenskapsbutikken, Studieadministrasjon, Samfunnskontakt
Bilde av Simon Wolff Wolff, Simon Avdelingsingeniør +47-22855144 +47-90091796 simon.wolff@sv.uio.no Velferd, IT-drift, IT-tjenester, IT services
Bilde av Geir Yggeseth Yggeseth, Geir Overingeniør +47-22856739 +47-93802480 geir.yggeseth@sv.uio.no IT-tjenester, Mac, IT-drift
Bilde av Siv-Ellen Østengen Østengen, Siv-Ellen Seniorkonsulent +47-22858230 s.e.ostengen@sv.uio.no Studieveiledning, Infosenter, Studieinformasjon