Personer med emneord «Studieadministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Angelskår, Lene Rådgiver +47-22858231 lene.angelskar@tik.uio.no Nettredaktør, Studieadministrasjon, Timeplanlegging, Felles studentsystem FS, Vortex, ePhorte, Opptak
Arntzen, Elin Seniorkonsulent +47-22845119 elin.arntzen@psykologi.uio.no Eksamenskonsulent, Studieadministrasjon
Aune, Oda Asbjørnsen Konsulent +47-22855145 o.a.aune@econ.uio.no Ekspedisjon, Innkjøp, bekreftelser, begrunnelser, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Arrangementer
Berg, Aurora Førstekonsulent +47-22858065 aurora.berg@psykologi.uio.no Studieadministrasjon
Bergh-Johnsen, Hannah Førstekonsulent +47-22856025 hannah.bergh-johnsen@sv.uio.no Infosenter, Studieadministrasjon
Corell, Hilde Johansen Førstekonsulent +47-22844162 h.j.corell@sv.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon, Tilrettelegging, Vitnemål, Eksamensavvikling
Dyrnes, Joakim Avdelingsleder +47-22855246 41698395 (mob) 41698395 joakim.dyrnes@psykologi.uio.no Studieleder, Studieadministrasjon
Engebretsen, Marte Emilie Førstekonsulent +47-22854815 m.e.engebretsen@econ.uio.no Studieadministrasjon, Masteroppgave, Studieveiledning, Masterprogram, Eksamen
Granum, Gro Førstekonsulent +47-22845244 gro.granum@psykologi.uio.no Klinikkonsulent (BFT og SKT), Studieadministrasjon
Greiner, Kirsten Ingeborg Studiekonsulent 22858184 k.i.greiner@sai.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Utveksling, Tilrettelegging, Sensur FS, Godkjenning
Gudbrandson, Simen Førstekonsulent +47-22845279 simen.gudbrandson@psykologi.uio.no Praksis, profesjon, Rekruttering, Studieadministrasjon
Hals, Caroline Seniorkonsulent +47-22858064 caroline.hals@psykologi.uio.no Studiekonsulent profesjon, Studieadministrasjon
Hjulstad, Bjørnar Seniorkonsulent +47-22845005 bjornar.hjulstad@psykologi.uio.no Studieadministrasjon, Studiekonsulent profesjon
Huglen, Kristina Førstekonsulent +47-22858338 kristina.huglen@econ.uio.no Semesterstart, Godkjenning av ekstern utdanning, Eksamen, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Bachelor, Opptak, Praksis
Høiland, Thea Konsulent thea.hoiland@stv.uio.no Masterprogram, Statsvitenskap, Studieadministrasjon, Pensum, Eksamen
Jensen, Alf Chr Konsulent +47-22857573 a.c.jensen@sai.uio.no Forskningsadministrasjon, Cristin, Open Access, Publisering på deler av hjemmesiden, Årsrapport, Studieadministrasjon, begrunnelser, DUO, Infrastruktur, inventar, kontorrrekvisita, Arkiv, Post
Kiil, Maiken Bjerga Førstekonsulent +47-22854003 m.b.kiil@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Bachelor, Eksamen, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Studiekvalitet
Kjernli-Wijnen, Sofie Seniorkonsulent +47-22854265 sofie.kjernli-wijnen@econ.uio.no Opptak, Emner, Undervisning, Studieadministrasjon
Koløen, Jostein Peter Eikrem Seniorkonsulent +47-22854288 j.p.e.koloen@psykologi.uio.no Studieadministrasjon, Eksamenskonsulent, Eksamen
Malmin, Gunnar Andre Seniorkonsulent +47-22845117 g.a.malmin@psykologi.uio.no Studiekonsulent bachelor, Internasjonal administrativ koordinator, Studieadministrasjon
Måseidvåg, Liv Tone Seniorkonsulent +47-22856008 l.t.maseidvag@sv.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Godkjenning, ePhorte
Omberg, Hilde Førstekonsulent +47-22858217 hilde.omberg@sosgeo.uio.no Sosiologi, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekvalitet, Eksamen, Fronter
Præsterud, Ane Stenmark Seniorkonsulent +47-22854464 a.s.prasterud@sv.uio.no SVEXFAC03, Studieadministrasjon, Vitnemål, Timeplanlegging, TP, Gradfangst, Våg å vite
Ringstad, Maren Seniorkonsulent +47-22854417 maren.ringstad@sosgeo.uio.no Studieveiledning, Opptak, Samfunnsgeografi, Human Geography, Eksamen, Studieadministrasjon, Studiekonsulent master
Stark, Audrey Førstekonsulent +47-22844386 audrey.stark@sosgeo.uio.no Kultur og kommunikasjon, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen
Strandberg-Jensen, Bethina Seniorkonsulent (i permisjon) Studiekonsulent master, Sosiologi, Studieadministrasjon, Eksamen, Opptak
Sørhaug, Marie Førstekonsulent +47-22844124 marie.sorhaug@sv.uio.no Infosenter, Studieadministrasjon, Studieveiledning
Talleraas, Marie Johanne Førstekonsulent +47-22858217 m.j.talleraas@sosgeo.uio.no Sosiologi, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisning, Eksamen
Thorsen-Hazir, Sibel Rådgiver +47-22856184 sibel.thorsen-hazir@sv.uio.no Arbeidsliv, Vitenskapsbutikken, Studieadministrasjon, Alumnus, Samfunnskontakt
Torvik, Ragnhild Gotaas Førstekonsulent +47-22857795 r.g.torvik@uv.uio.no studieinformasjon, studieadministrasjon, lesesal, kandidatmarkering
Trondal, Tron Seniorkonsulent +47-22854971 tron.trondal@sv.uio.no Internasjonalt samarbeid, Delstudier i utlandet, Godkjenning, Utveksling, Studieadministrasjon, Foto
Vidnes, Mette Seniorkonsulent 228 45120 m.d.vidnes@sv.uio.no Studieadministrasjon, Felles studentsystem FS, Tilrettelegging
Viki, Nicklas Poulsen Førstekonsulent +47-22845169 n.p.viki@psykologi.uio.no Studieadministrasjon, Internasjonalisering
Vold-Sarnes, Tone Underdirektør +47-22854243 +47 48263522 tone.vold-sarnes@sv.uio.no Studieadministrasjon, Ledelse
Wold, Anita Rådgiver - Arbeidslivskoordinator 22 85 61 84 91 12 16 67 anita.wold@sv.uio.no Arbeidsliv, Vitenskapsbutikken, Studieadministrasjon, Alumnus, Samfunnskontakt
Øverås, Mari Strønstad Seniorkonsulent +47-22841604 m.s.overas@econ.uio.no Studieveiledning, Studieadministrasjon, Godkjenning av ekstern utdanning, Utveksling, Nettredaktør, Nettpublisering
Øvregard, Guro Schmidt Rådgiver +47-22857186 g.s.ovregard@stv.uio.no Forskerutdanning, Ph.d., Disputas, Studieadministrasjon