Personer med emneord «Ledelse»

Navn Telefon E-post Emneord
Bojer, Ingvill Nygård Avdelingsleder +47-22859849 +47-47278283 i.n.bojer@sv.uio.no Infosenter, Ledelse, Studieinformasjon, Studiestart, Læringsmiljø
Elgvin, Johannes Seksjonsleder +47-22841170 +47-92260799 (mob) johannes.elgvin@sv.uio.no Ledelse, Forskning, Kommunikasjon
Grimstad, Gudleik Fakultetsdirektør +47-22856265 +47-90687347 (mob) gudleik.grimstad@sv.uio.no Ledelse
Hegge, Terje Seksjonssjef økonomi +4722857695 9249 4612 (mob) terje.hegge@sv.uio.no Økonomi, Regnskap, Virksomhetsstyring, Ledelse, Personalledelse, Arkiv
Hjelmesæth , Ida Administrativ leder (i permisjon) +47-22858701 +47-97571833 ida.hjelmesath@arena.uio.no Ledelse, Forskningsadministrasjon, Personalledelse, Rekruttering, Økonomistyring, Budsjett, Rapportering, Årsplan
Syvertsen, Willy Seksjonssjef +47-22859023 +47-46432936 (mob) willy.syvertsen@sv.uio.no IT-tjenester, Ledelse
Vold-Sarnes, Tone Underdirektør +47-22854243 +47 48263522 tone.vold-sarnes@sv.uio.no Studieadministrasjon, Ledelse