Personer med emneord «Forskningsstøtte»

Navn Telefon E-post Emneord
Andreassen, Stian Seniorkonsulent +47-22845160 stian.andreassen@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Chilidis, Konstantinos Seniorrådgiver +47-22858834 konstantinos.chilidis@sv.uio.no EU, Utlysninger, Ekstern finansiering, Forskningsstøtte
Dalsøren, Stine Bjørløw Avdelingsleder 22845927 s.b.dalsoren@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Danielsen, Mads Andreas Seniorkonsulent +47-22858711 +47-47904759 m.a.danielsen@arena.uio.no Nettredaktør, Forskningsstøtte, Pressekontakt, Arrangementer, Impact, Kommunikasjon, Forskningsformidling
Eide, Tormod Seniorkonsulent +47-22845113 tormod.eide@psykologi.uio.no Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Cristin, Open Access
Eldholm, Marit Prosjektleder +47-22858862 marit.eldholm@arena.uio.no Prosjektledelse, Internasjonalt samarbeid, Ekstern finansiering, EU, Forskningformidling, Forskningsstøtte
Hagen, Dagfinn Avdelingsleder +47-22850461 dagfinn.hagen@stv.uio.no Forskningsformidling, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, administrative management
Kværk, Geir Ove Seniorrådgiver +47-22858860 +47-99513791 (mob) g.o.kvark@arena.uio.no Prosjektledelse, Internasjonalt samarbeid, Ekstern finansiering, EU, Rapportering, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte
Petersen, Stina Rådgiver +47-22854032 stina.petersen@sosgeo.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU, Forskningsrådet, Forskningsformidling, Forskningsstøtte, Pressekontakt, Open Access