Personer med emneord «Forskningsformidling»

Navn Telefon E-post Emneord
Danielsen, Mads Andreas Seniorkonsulent +47-22858711 +47-47904759 m.a.danielsen@arena.uio.no Nettredaktør, Forskningsstøtte, Pressekontakt, Arrangementer, Impact, Kommunikasjon, Forskningsformidling
Gakkestad, Mari Seniorkonsulent +47-22859468 mari.gakkestad@econ.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Forskningsformidling, Nettredaktør, Cristin, Open Access
Garbo, Gro Lien Kommunikasjonsrådgiver 22856718 95210539 (mob) g.l.garbo@sv.uio.no Pressekontakt, Kommunikasjon, Forskningsformidling, Internkommunikasjon
Hagen, Dagfinn Avdelingsleder +47-22850461 dagfinn.hagen@stv.uio.no Forskningsformidling, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, administrative management
Haslie, Nina Alnes Rådgiver +47-22855154 48286222 (mob) n.a.haslie@sv.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Nettpublisering, Pressekontakt
Holen , Gyro Anna Avdelingsleder - I permisjon til 01.07 2019 +47 98829967 Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Forskningsformidling, Sentre for fremragende forskning (SFF)
Kvame Holm, Amalie Kommunikasjonsrådgiver (i permisjon) +47 22 84 50 86 a.k.holm@sv.uio.no Pressekontakt, Kommunikasjon, Forskningsformidling
Marthinsen, Therese Næss Nettredaktør og kommunikasjonsansvarlig +47 - 22855334 +47 - 93020031 t.n.marthinsen@sosgeo.uio.no Web, Sosiale medier, Nettredaktør, Web editor, Kommunikasjon, Pressekontakt, Forskningsformidling
Milde, Svein Harald Rådgiver +47-22845103 91777591 s.h.milde@psykologi.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Pressekontakt, Internkommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør
Petersen, Stina Rådgiver +47-22854032 stina.petersen@sosgeo.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU, Forskningsrådet, Forskningsformidling, Forskningsstøtte, Pressekontakt, Open Access