English version of this page

Alle administrativt ansatte på SV - Side 4

Personer 76 - 100 av 153
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Brita Langeid Langeid, Brita Rådgiver +47-22855286 brita.langeid@sosgeo.uio.no Open Access, Eksamen, Utviklingsstudier, Samfunnsgeografi, Studieveiledning, Cristin
Bilde av Cristian Lopez Lopez, Cristian Førstekonsulent +47-22845136 +47-92292362 cristian.lopez@sv.uio.no Reiseregninger, Økonomi, Bilag, Fakturaer
Bilde av Priyanthini Luxman Luxman, Priyanthini Førstekonsulent +47-22844454 priyanthini.luxman@sv.uio.no Økonomi
Bilde av Hanne Haukland Løge Løge, Hanne Haukland Konsulent +47-22844124 h.h.loge@sv.uio.no Studieveiledning, Infosenter, Studieinformasjon
Bilde av Frode Løvik Løvik, Frode Administrativ leder +47 22841618 +47 92663059 frode.lovik@tik.uio.no Personalledelse, Økonomistyring, Budsjett, Årsplan, ePhorte
Bilde av Gunnar Andre Malmin Malmin, Gunnar Andre Seniorkonsulent +47-22845117 g.a.malmin@psykologi.uio.no Studieadministrasjon, Studiekonsulent bachelor, Internasjonal administrativ koordinator
Bilde av Therese Næss Marthinsen Marthinsen, Therese Næss Nettredaktør og kommunikasjonsansvarlig +47 - 22855334 +47 - 93020031 t.n.marthinsen@sosgeo.uio.no Web, Forskningsformidling, Sosiale medier, Nettredaktør, Web editor, Kommunikasjon, Pressekontakt
Bilde av Nils Mikal Mathisen Mathisen, Nils Mikal Overingeniør +47-22845444 nilsmma@sv.uio.no IT-tjenester
Bilde av Jarle Mikkelsen Mikkelsen, Jarle Seniorkonsulent +47-22854621 jarle.mikkelsen@sv.uio.no Regnskap, Økonomi
Bilde av Svein Harald Milde Milde, Svein Harald Rådgiver +47-22845103 91777591 s.h.milde@psykologi.uio.no Nettpublisering, Kommunikasjon, Forskningsformidling, Internkommunikasjon, Pressekontakt, Nettredaktør
Bilde av Lasse Moer Moer, Lasse Senioringeniør +47-22858222 +47-90517201 90517201 lasse.moer@sv.uio.no Audiovisuelt ansvarlig ved fakultetet
Bilde av Nisma Mælum Mælum, Nisma Rådgiver +47 22845274 nisma.maelum@psykologi.uio.no Personalkonsulent
Bilde av Liv Tone Måseidvåg Måseidvåg, Liv Tone Seniorkonsulent +47-22856008 l.t.maseidvag@sv.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Godkjenning, ePhorte
Nasab, Nazaneen Saie Førstekonsulent +47-22841625 n.s.nasab@stv.uio.no Offentlig administrasjon og ledelse, Klagebehandling, Begrunnelser, Undervisningsplanlegging, Attester, TP, Gjesteforskere
Bilde av Mija Nikolaisen Nikolaisen, Mija Rådgiver +47-22844687 mija.nikolaisen@psykologi.uio.no Personalkonsulent
Nilsen, Brede Ruben Overingeniør +47-22856262 95302466 95302466 b.r.nilsen@sv.uio.no Student it, IT-tjenester
Nilsen, Elin Kristine Førstekonsulent +47-22855592 elinn@stv.uio.no Bachelorprogrammet og årsenheten i statsvitenskap, Eksamen bachelor, Pensum bachelor, veiledning
Bilde av Grazyna K Normandbo Normandbo, Grazyna K Førstekonsulent +47-22855411 g.k.normandbo@sv.uio.no
Bilde av Jord Nylenna Nylenna, Jord Seniorkonsulent +47-22841609 jord.nylenna@stv.uio.no Masterprogrammet i statsvitenskap, Veiledning, Opptak master, Hospitering
Bilde av Toralf Nystøyl Nystøyl, Toralf Rådgiver +47-22857373 toralf.nystoyl@sv.uio.no ePhorte, Arkiv, Brukerstøtte
Bilde av Janne Margrethe Odd Odd, Janne Margrethe Avdelingsingeniør +47-22855159 j.m.odd@sv.uio.no IT-tjenester, Brukerstøtte, Helpdesk
Bilde av Fredrik Emil Olsbu Olsbu, Fredrik Emil Rådgiver 99757031 f.e.olsbu@sv.uio.no Økonomi, Regnskap
Bilde av Hilde Omberg Omberg, Hilde Førstekonsulent +47-22858217 hilde.omberg@sosgeo.uio.no Studiekvalitet, Fronter, Studieadministrasjon, Eksamen, Sosiologi, Studieveiledning
Bilde av Stina Petersen Petersen, Stina Rådgiver +47-22854032 stina.petersen@sosgeo.uio.no Forskningsrådet, Forskningsformidling, Forskningsadministrasjon, EU, Pressekontakt, Ekstern finansiering, Forskningsstøtte, Open Access
Bilde av Ane Stenmark Præsterud Præsterud, Ane Stenmark Rådgiver +47-22854464 a.s.prasterud@sv.uio.no SVEXFAC03, Studieadministrasjon, Vitnemål, Timeplanlegging, TP, Gradfangst, Våg å vite