Alle administrativt ansatte på SV - Side 4

Personer 76 - 100 av 156
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Eirin Kristiansen Kristiansen, Eirin Seniorkonsulent +47-22854230 eirin.kristiansen@stv.uio.no Nettredaktør, Seminar, Undervisning, Evaluering, Undervisningskvalitet
Bilde av Amalie Kvame Holm Kvame Holm, Amalie Kommunikasjonsrådgiver (i permisjon) +47 22 84 50 86 a.k.holm@sv.uio.no Pressekontakt, Kommunikasjon, Forskningsformidling
Bilde av Geir Ove Kværk Kværk, Geir Ove Seniorrådgiver +47-22858860 +47-99513791 g.o.kvark@arena.uio.no Prosjektledelse, Internasjonalt samarbeid, Ekstern finansiering, EU, Rapportering, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte
Bilde av Emma Myrset Laberg Laberg, Emma Myrset Konsulent - Fakultetsadministrasjonen ved Det e.m.laberg@admin.uio.no Infosenter
Bilde av Brita Langeid Langeid, Brita Seniorkonsulent +47-22855286 brita.langeid@sosgeo.uio.no Open Access, Cristin, Studieveiledning, Utviklingsstudier, Eksamen, Samfunnsgeografi
Bilde av Cristian Lopez Lopez, Cristian Førstekonsulent +47-22845136 +47-92292362 cristian.lopez@sv.uio.no Økonomi, Bilag, Fakturaer, Reiseregninger
Bilde av Priyanthini Luxman Luxman, Priyanthini Førstekonsulent +47-22844454 priyanthini.luxman@sv.uio.no Økonomi
Bilde av Hanne Haukland Løge Løge, Hanne Haukland Konsulent +47-22844124 h.h.loge@sv.uio.no Infosenter, Studieinformasjon, Studieveiledning
Bilde av Frode Løvik Løvik, Frode Administrativ leder +47 22841618 +47 92663059 frode.lovik@tik.uio.no Økonomistyring, Budsjett, Personalledelse, Årsplan, ePhorte
Bilde av Gunnar Andre Malmin Malmin, Gunnar Andre Seniorkonsulent +47-22845117 g.a.malmin@psykologi.uio.no Studiekonsulent bachelor, Internasjonal administrativ koordinator, Studieadministrasjon
Bilde av Therese Næss Marthinsen Marthinsen, Therese Næss Nettredaktør og kommunikasjonsansvarlig +47 - 22855334 +47 - 93020031 t.n.marthinsen@sosgeo.uio.no Web, Sosiale medier, Nettredaktør, Web editor, Kommunikasjon, Pressekontakt, Forskningsformidling
Mathisen, Nils Overingeniør +47-22845444 nils.mathisen@sv.uio.no IT-tjenester
Bilde av Jarle Mikkelsen Mikkelsen, Jarle Seniorkonsulent +47-22854621 jarle.mikkelsen@sv.uio.no Økonomi, Regnskap
Bilde av Svein Harald Milde Milde, Svein Harald Rådgiver +47-22845103 91777591 s.h.milde@psykologi.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Pressekontakt, Internkommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør
Bilde av Lasse Moer Moer, Lasse Senioringeniør +47-22858222 +47-90517201 90517201 lasse.moer@sv.uio.no Audiovisuelt ansvarlig ved fakultetet
Bilde av Nisma Mælum Mælum, Nisma Rådgiver +47 22845274 nisma.maelum@psykologi.uio.no Personalkonsulent
Bilde av Liv Tone Måseidvåg Måseidvåg, Liv Tone Seniorkonsulent +47-22856008 l.t.maseidvag@sv.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Godkjenning, ePhorte
Bilde av Mija Nikolaisen Nikolaisen, Mija Rådgiver +47-22844687 mija.nikolaisen@psykologi.uio.no Personalkonsulent
Nilsen, Brede Ruben Overingeniør +47-22856262 95302466 95302466 b.r.nilsen@sv.uio.no IT-tjenester, Student it
Nilsen, Elin Kristine Førstekonsulent +47-22855592 elinn@stv.uio.no Eksamen, Bachelor, Pensum, Veiledning
Bilde av Grazyna K Normandbo Normandbo, Grazyna K Førstekonsulent +47-22855411 g.k.normandbo@sv.uio.no
Bilde av Jord Johan Herheim Nylenna Nylenna, Jord Johan Herheim Førstekonsulent 22841609 j.j.h.nylenna@sosgeo.uio.no
Bilde av Toralf Nystøyl Nystøyl, Toralf Rådgiver +47-22857373 toralf.nystoyl@sv.uio.no Arkiv, ePhorte, Brukerstøtte
Bilde av Janne Margrethe Odd Odd, Janne Margrethe Avdelingsingeniør +47-22855159 j.m.odd@sv.uio.no IT-tjenester, Brukerstøtte, Helpdesk
Bilde av Fredrik Emil Olsbu Olsbu, Fredrik Emil Rådgiver 99757031 f.e.olsbu@sv.uio.no Økonomi, Regnskap