Alle administrativt ansatte på SV - Side 3

Personer 51 - 75 av 155
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Caroline Hals Hals, Caroline Seniorkonsulent +47-22858064 caroline.hals@psykologi.uio.no Studiekonsulent profesjon, Studieadministrasjon
Bilde av Gro Hauki Hals Hals, Gro Hauki Seniorkonsulent +47-22856263 g.h.hals@sv.uio.no Eksamen, Vitnemål, Eksamensvakter, Sensur FS, Fjerde forsøk
Bilde av Nina Alnes Haslie Haslie, Nina Alnes Rådgiver +47-22855154 48286222 n.a.haslie@sv.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Nettpublisering, Pressekontakt
Bilde av Mohamed Abdulhamid Hazza Hazza, Mohamed Abdulhamid Overingeniør +47-22855124 m.a.hazza@sv.uio.no IKT, Innkjøp, IT-tjenester, Brukerstøtte, Mac, Mobile enheter
Bilde av Terje Hegge Hegge, Terje Seksjonssjef økonomi +4722857695 9249 4612 terje.hegge@sv.uio.no Økonomi, Regnskap, Virksomhetsstyring, Ledelse, Personalledelse, Arkiv
Bilde av Kari Henriksen Henriksen, Kari Seniorrådgiver +47-22856266 kari.henriksen@sv.uio.no Digital eksamen, Regelverk
Bilde av Ida Hjelmesæth Hjelmesæth , Ida Administrativ leder (i permisjon) +47-22858701 +47-97571833 ida.hjelmesath@arena.uio.no Ledelse, Forskningsadministrasjon, Personalledelse, Rekruttering, Økonomistyring, Budsjett, Rapportering, Årsplan
Bilde av Bjørnar Hjulstad Hjulstad, Bjørnar Avdelingsleder +47-22845005 bjornar.hjulstad@psykologi.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Øivind Magnus Hoff Hoff, Øivind Magnus Overingeniør +47-22845012 +47-91748158 o.m.hoff@sv.uio.no IT-tjenester, Brukerstøtte
Bilde av Gyro Anna Holen Holen , Gyro Anna Avdelingsleder - I permisjon til 01.07 2019 +47 98829967 Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Forskningsformidling, Sentre for fremragende forskning (SFF)
Bilde av Kristina Huglen Huglen, Kristina Førstekonsulent +47-22858338 kristina.huglen@econ.uio.no Semesterstart, Godkjenning av ekstern utdanning, Eksamen, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Bachelor, Opptak, Praksis
Høiland, Thea Konsulent thea.hoiland@stv.uio.no Masterprogram, Statsvitenskap, Studieadministrasjon, Pensum, Eksamen
Bilde av Siv Håberg Håberg, Siv Seniorkonsulent +47-22856074 siv.haberg@stv.uio.no Internasjonalt samarbeid, Mobilitet, Delstudier i utlandet, Utveksling, Studentveiledning, Godkjenning
Bilde av Nina Håheim Håheim, Nina Rådgiver +47-22844253 +47 45434016 nina.haheim@sv.uio.no Ekstern finansiering
Jabbari, Azar Senioringeniør +47-22845014 azar.jabbari@sv.uio.no PSI Lab
Bilde av Alf Chr Jensen Jensen, Alf Chr Konsulent +47-22857573 a.c.jensen@sai.uio.no Forskningsadministrasjon, Cristin, Open Access, publisering, årsrapport, studieadministrasjon, DUO, infrastruktur, inventar, arkiv, Post-conflict societies
Bilde av Lene Os Johannessen Johannessen, Lene Os Seniorkonsulent +47-22841907 +47 419 28 851 l.o.johannessen@sai.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU, NFR
Bilde av Maiken Bjerga Kiil Kiil, Maiken Bjerga Førstekonsulent +47-22854003 m.b.kiil@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Bachelor, Eksamen, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Studiekvalitet
Bilde av Sarah Kippernes Kippernes, Sarah Konsulent sarah.kippernes@sv.uio.no Infosenter
Bilde av Berit Kjensmo Engstrøm Kjensmo Engstrøm , Berit
Bilde av Sofie Kjernli-Wijnen Kjernli-Wijnen, Sofie Seniorkonsulent +47-22854265 sofie.kjernli-wijnen@econ.uio.no Opptak, Emner, Undervisning, Studieadministrasjon
Kleven, Thanh Thi Duong Førstekonsulent +47-22856270 t.t.d.kleven@sv.uio.no
Bilde av Jostein Peter Eikrem Koløen Koløen, Jostein Peter Eikrem Seniorkonsulent +47-22854288 j.p.e.koloen@psykologi.uio.no Studieadministrasjon, Studiekonsulent profesjon
Bilde av Eirin Kristiansen Kristiansen, Eirin Seniorkonsulent +47-22854230 eirin.kristiansen@stv.uio.no Nettredaktør, Seminar, Undervisning, Evaluering, Undervisningskvalitet
Bilde av Amalie Kvame Holm Kvame Holm, Amalie Kommunikasjonsrådgiver (i permisjon) +47 22 84 50 86 a.k.holm@sv.uio.no Pressekontakt, Kommunikasjon, Forskningsformidling