English version of this page

Alle administrativt ansatte på SV - Side 3

Personer 51 - 75 av 151
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Mohamed Abdulhamid Hazza Hazza, Mohamed Abdulhamid Overingeniør +47-22855124 m.a.hazza@sv.uio.no Innkjøp, Brukerstøtte, IKT, IT-tjenester, Mac, Mobile enheter
Bilde av Terje Hegge Hegge, Terje Seksjonssjef økonomi +4722857695 9249 4612 terje.hegge@sv.uio.no Virksomhetsstyring, Økonomi, Regnskap, Ledelse, Personalledelse, Arkiv
Bilde av Kari Henriksen Henriksen, Kari Seniorrådgiver +47-22856266 kari.henriksen@sv.uio.no Digital eksamen, Regelverk
Bilde av Ida Hjelmesæth Hjelmesæth , Ida Administrativ leder (i permisjon) +47-22858701 +47-97571833 ida.hjelmesath@arena.uio.no Ledelse, Forskningsadministrasjon, Personalledelse, Rekruttering, Økonomistyring, Budsjett, Rapportering, Årsplan
Bilde av Bjørnar Hjulstad Hjulstad, Bjørnar Avdelingsleder +47-22845005 bjornar.hjulstad@psykologi.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Øivind Magnus Hoff Hoff, Øivind Magnus Overingeniør +47-22845012 +47-91748158 o.m.hoff@sv.uio.no Brukerstøtte, IT-tjenester
Bilde av Gyro Anna Holen Holen , Gyro Anna Avdelingsleder - i permisjon til 01.07 2019 +47 98829967 Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Forskningsformidling, Sentre for fremragende forskning (SFF)
Bilde av Hilde Hartmann Holsten Holsten, Hilde Hartmann Kommunikasjonsrådgiver +47-22858904 +47-95272751 h.h.holsten@sum.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Nettpublisering, Pressekontakt
Bilde av Kristina Huglen Huglen, Kristina Førstekonsulent +47-22858338 kristina.huglen@econ.uio.no Semesterstart, Godkjenning av ekstern norsk utdanning, Eksamen, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Bachelor, Opptak, Praksis, Canvas, Fronter, Digital eksamen
Høiland, Thea Konsulent thea.hoiland@stv.uio.no Pensum master, Masterkommisjoner
Bilde av Siv Håberg Håberg, Siv Seniorkonsulent +47-22856074 siv.haberg@stv.uio.no Peace and Conflict Studies, Internasjonalt samarbeid, Mobilitet, Delstudier i utlandet, Utveksling, Studentveiledning, Godkjenning
Bilde av Nina Håheim Håheim, Nina Rådgiver +47-22844253 +47 45434016 nina.haheim@sv.uio.no Ekstern finansiering
Jabbari, Azar Senioringeniør +47-22845014 azar.jabbari@sv.uio.no PSI Lab
Bilde av Alf Chr Jensen Jensen, Alf Chr Konsulent +47-22857573 a.c.jensen@sai.uio.no inventar, DUO, Post-conflict societies, Open Access, publisering, Forskningsadministrasjon, årsrapport, studieadministrasjon, arkiv, Cristin, infrastruktur
Bilde av Lene Os Johannessen Johannessen, Lene Os Seniorkonsulent 22854803 l.o.johannessen@sai.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU, NFR
Bilde av Maiken Bjerga Kiil Kiil, Maiken Bjerga Førstekonsulent +47-22854003 m.b.kiil@sosgeo.uio.no Bachelor, Studieveiledning, Studiekvalitet, Eksamen, Samfunnsgeografi, Studieadministrasjon
Bilde av Sarah Kippernes Kippernes, Sarah Konsulent sarah.kippernes@sv.uio.no Infosenter
Bilde av Sofie Kjernli-Wijnen Kjernli-Wijnen, Sofie Seniorkonsulent +47-22854265 sofie.kjernli-wijnen@econ.uio.no Opptak, Emner, Undervisning, Studieadministrasjon
Bilde av Thanh Thi Duong Kleven Kleven, Thanh Thi Duong Førstekonsulent +47-22856270 t.t.d.kleven@sv.uio.no
Bilde av Jostein Peter Eikrem Koløen Koløen, Jostein Peter Eikrem Seniorkonsulent +47-22854288 j.p.e.koloen@psykologi.uio.no Studieadministrasjon, Studiekonsulent profesjon
Bilde av Geir Ove Kværk Kværk, Geir Ove Seniorrådgiver +47-22858860 +47-99513791 g.o.kvark@arena.uio.no Prosjektledelse, Internasjonalt samarbeid, Ekstern finansiering, EU, Rapportering, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte
Bilde av Emma Myrset Laberg Laberg, Emma Myrset Konsulent e.m.laberg@admin.uio.no Infosenter
Bilde av Brita Langeid Langeid, Brita Rådgiver +47-22855286 brita.langeid@sosgeo.uio.no Open Access, Eksamen, Utviklingsstudier, Samfunnsgeografi, Studieveiledning, Cristin
Bilde av Cristian Lopez Lopez, Cristian Førstekonsulent +47-22845136 +47-92292362 cristian.lopez@sv.uio.no Reiseregninger, Økonomi, Bilag, Fakturaer
Bilde av Priyanthini Luxman Luxman, Priyanthini Førstekonsulent +47-22844454 priyanthini.luxman@sv.uio.no Økonomi