Personer med emneord «Personlighetspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Silje Bårdstu Bårdstu, Silje Stipendiat +47-22845181 silje.bardstu@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Sosialpsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Line C. Gjerde Gjerde, Line C. Førsteamanuensis II +47-21078379 line.gjerde@fhi.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Cato Grønnerød Grønnerød, Cato Førsteamanuensis +47-22845245 +47-99350970 99 35 09 70 catogro@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Psykologisk utredning, Personlighetspsykologi, Rettspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Kristin Gustavson Gustavson, Kristin Førsteamanuensis II 21 07 83 13 kristin.gustavson@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Thomas Haarklau Kleppestø Kleppestø, Thomas Haarklau Stipendiat +47-22845221 t.h.kleppesto@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Evolusjonspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Kristina Miljeteig Miljeteig, Kristina Stipendiat +47-22845273 kristina.miljeteig@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Forskningsmetode, Utviklingspsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Ragnhild Bang Nes Nes, Ragnhild Bang Førsteamanuensis II 92481863 r.b.nes@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Espen Røysamb Røysamb, Espen Professor, Fagavdelingsleder 22845128 Nittifiretjuenifemtiensøttisju espen.roysamb@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Dag Vegard Skjelstad Skjelstad, Dag Vegard Førsteamanuensis II +47-91132568 d.v.skjelstad@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Tilmann von Soest Soest, Tilmann von Professor +47-22845171 t.v.soest@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Olav Vassend Vassend, Olav Professor +47-22845197 olav.vassend@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Margarete Vollrath Vollrath, Margarete Professor II +47-22845178 margarete.vollrath@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi