Personer - Side 3

Søk etter ansatte og studenter ved SV

Søk på navn, forsknings- eller arbeidsområde

Personer 51 - 75 av 753
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Harald Beyer Broch Beyer Broch, Harald Professor emeritus h.b.broch@sai.uio.no Natur/kultur, Kystkultur, Psykologisk antropologi, Økologisk antropologi, Barneidrett, Canada, Norge, Asia
Bilde av Manudeep  Bhuller Bhuller , Manudeep Førsteamanuensis +47-22845973 +47 91599826 manudeep.bhuller@econ.uio.no Samfunnsøkonomi
Bilde av Gunn Elisabeth Birkelund Birkelund, Gunn Elisabeth Professor +47-22844051 g.e.birkelund@sosgeo.uio.no Sosiologi, Sosial ulikhet
Bilde av Jacopo  Bizzotto Bizzotto, Jacopo Postdoktor +47-22854073 jacopobi@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Næring marked og konkurranse, Adferd informasjon og strategi
Bilde av Erik Biørn Biørn, Erik Professor emeritus +47 22855120 erik.biorn@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Økonometri
Bilde av Olav Bjerkholt Bjerkholt, Olav Professor emeritus +47-22855138 olav.bjerkholt@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Ressurser energi og miljø
Bilde av Karl Hagen Bjurstrøm Bjurstrøm, Karl Hagen Stipendiat 46420463 k.h.bjurstrom@stv.uio.no Offentlig politikk og administrasjon, Metode, Statistikk, kommune
Bilde av Tore Bjørgo Bjørgo, Tore Professor +47-22845850 tore.bjorgo@c-rex.uio.no Ekstremisme, Forebygging, Hatkriminalitet
Bilde av Rune Flaaten Bjørk Bjørk, Rune Flaaten Stipendiat +47-22855610 +47-99363435 r.f.bjork@psykologi.uio.no
Bilde av Cato Bjørkli Bjørkli, Cato Førsteamanuensis +47-22845227 cato.bjorkli@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Roald Bjørklund Bjørklund, Roald Professor +47-22845173 +47-90836386 roald.bjorklund@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Tor Bjørklund Bjørklund, Tor tor.bjorklund@stv.uio.no Komparativ politikk, Folkeavstemning, Valg, Innvandring, Høyreradikale partier, Nordic
Bilde av Per Ole Bjørnstad Bjørnstad, Per Ole Overingeniør +47-22845011 p.o.bjornstad@psykologi.uio.no Verksted
Bjøru, Ida Weseth Kontorsjef +47-22857680 +47-95203859 i.w.bjoru@stv.uio.no Økonomistyring, Virksomhetsstyring, Rekruttering, Rapportering, Årsplan
Bilde av Rolv Mikkel Blakar Blakar, Rolv Mikkel Professor emeritus +47-92421444 r.m.blakar@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi, Kritisk psykologi
Bilde av Alejandro Omar Blenkmann Blenkmann, Alejandro Omar Postdoktor a.o.blenkmann@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Katrine Blindheimsvik Blindheimsvik, Katrine Rådgiver +47-22855627 +47 99011072 katrine.blindheimsvik@sai.uio.no Emner, TP, Undervisning, Studieveiledning, Forskerutdanning
Bilde av Johanna Katarina Blomster Blomster, Johanna Katarina Stipendiat +47-22856062 j.k.blomster@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Elin Lerum Boasson Boasson, Elin Lerum Førsteamanuensis +47-22841710 e.l.boasson@stv.uio.no Offentlig politikk og administrasjon, Organisasjonsteori, Institusjonell teori, Klimapolitikk, Energipolitikk, EU
Bilde av Hein Bodahl Bodahl, Hein Overingeniør +47-22855110 +47-40921015 hein@sv.uio.no IT-tjenester
Bilde av Hilde Bojer Bojer, Hilde Professor emeritus hilde.bojer@econ.uio.no Samfunnsøkonomi
Bilde av Ingvill Nygård Bojer Bojer, Ingvill Nygård Avdelingsleder +47-22859849 +47-47278283 +47-47278283 i.n.bojer@sv.uio.no Infosenter, Ledelse, Studieinformasjon, Studiestart, Læringsmiljø
Bilde av Jørgen Bollingmo Bollingmo, Jørgen Konsulent jorgbol@tik.uio.no
Bilde av Beverly Boos Boos, Beverly Stipendiat +47-22845078 beverly.boos@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Konflikt, Konfliktlinjer, Materiell kultur, Identitet, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Anne Inger Helmen Borge Borge, Anne Inger Helmen Professor +47-22845157 92094699 +47-92094699 a.i.h.borge@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi