Administrativt ansatte

Personer 1 - 12 av 12
Navn Telefon E-post Emneord
Bjøru, Ida Weseth Kontorsjef +47-22857680 +47-95203859 i.w.bjoru@stv.uio.no Økonomistyring, Virksomhetsstyring, Rekruttering, Rapportering, Årsplan
Bilde av Hanne Iglebæk Christensen Christensen, Hanne Iglebæk Førstekonsulent +47-22854494 47392979 h.i.christensen@stv.uio.no ECPR General Conference, Disputas, Ph.d., Arrangementer, Nettpublisering, Kommunikasjon
Bilde av Øyvind Colbjørnsen Colbjørnsen, Øyvind Seniorkonsulent +47-22855178 oyvind.colbjornsen@stv.uio.no Veiledning, Opptak, Alumnus, Ephorus, Fronter
Bilde av Ilze Gehe Gehe, Ilze Rådgiver +47-22850589 ilze.gehe@stv.uio.no
Bilde av Dagfinn Hagen Hagen, Dagfinn Avdelingsleder +47-22850461 dagfinn.hagen@stv.uio.no Forskningsformidling, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, administrative management
Bilde av Siv Håberg Håberg, Siv Seniorkonsulent +47-22856074 siv.haberg@stv.uio.no Internasjonalt samarbeid, Mobilitet, Delstudier i utlandet, Utveksling, Studentveiledning, Godkjenning
Ingvaldsen, Kjerstin Marita Konsulent +47-22854005 k.m.ingvaldsen@stv.uio.no Eksamen, Pensum
Bilde av Eirin Kristiansen Kristiansen, Eirin Seniorkonsulent +47-22854230 eirin.kristiansen@stv.uio.no Nettredaktør, Seminar, Undervisning
Nilsen, Elin Kristine Førstekonsulent +47-22855592 elinn@stv.uio.no Eksamen, Bachelor, Pensum, Veiledning
Bilde av Malin Folgerø Stensland Stensland, Malin Folgerø Seniorkonsulent +47-22854827 m.f.stensland@stv.uio.no
Sundby, Sara Førstekonsulent +47-22854851 sara.sundby@stv.uio.no Klagebehandling, Timeplanlegging, Attester, TP, Gjesteforskere, Masteroppgave, Permisjon
Øvregard, Guro Schmidt Rådgiver +47-22857186 g.s.ovregard@stv.uio.no Forskerutdanning, Ph.d., Disputas, Studieadministrasjon