Administrativt ansatte

Personer 1 - 13 av 13
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Øyvind Colbjørnsen Colbjørnsen, Øyvind Seniorkonsulent +47-22855178 oyvind.colbjornsen@stv.uio.no Veiledning, Opptak, Alumnus, Ephorus, Fronter
Bilde av Ilze Gehe Gehe, Ilze Rådgiver +47-22850589 ilze.gehe@stv.uio.no
Bilde av Dagfinn Hagen Hagen, Dagfinn Avdelingsleder +47-22850461 dagfinn.hagen@stv.uio.no Forskningsformidling, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, administrative management
Høiland, Thea Konsulent thea.hoiland@stv.uio.no Masterprogram, Statsvitenskap, Studieadministrasjon, Pensum, Eksamen
Bilde av Siv Håberg Håberg, Siv Seniorkonsulent +47-22856074 siv.haberg@stv.uio.no Internasjonalt samarbeid, Mobilitet, Delstudier i utlandet, Utveksling, Studentveiledning, Godkjenning
Bilde av Eirin Kristiansen Kristiansen, Eirin Seniorkonsulent +47-22854230 eirin.kristiansen@stv.uio.no Nettredaktør, Seminar, Undervisning, Evaluering, Undervisningskvalitet
Nasab, Nazaneen Saie Førstekonsulent +47-22841625 n.s.nasab@stv.uio.no Klagebehandling, Begrunnelser, Undervisningsplanlegging, Attester, TP, Gjesteforskere
Nilsen, Elin Kristine Førstekonsulent +47-22855592 elinn@stv.uio.no Eksamen, Bachelor, Pensum, Veiledning
Bilde av Eivor Vold Skjelbostad Skjelbostad, Eivor Vold Konsulent e.v.skjelbostad@stv.uio.no
Bilde av Malin Folgerø Stensland Stensland, Malin Folgerø Seniorkonsulent +47-22854827 m.f.stensland@stv.uio.no
Sundby, Sara Førstekonsulent – i permisjon Klagebehandling, Begrunnelser, Undervisningsplanlegging, Attester, TP, Gjesteforskere
Weseth Bjøru, Ida Kontorsjef (i permisjon) Økonomistyring, Virksomhetsstyring, Rekruttering, Rapportering, Årsplan
Øvregard, Guro Schmidt Kontorsjef +47-22857186 +47 977 48 957 g.s.ovregard@stv.uio.no Økonomistyring, Virksomhetsstyring, Rekruttering, Rapportering, Årsplan, Forskerutdanning, Ph.d., Disputas