Personer - Side 4

Søk etter ansatte og studenter

Personer 76 - 100 av 100
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Simen Sørbøe Solbakken Solbakken, Simen Sørbøe Stipendiat 45514593 s.s.solbakken@stv.uio.no Spillteori, Dynamiske systemer, Kaosteori, Statsvitenskap, Metode, Internasjonal politikk, Maskinlæring, Kunstig intelligens, Komplekse systemer, Agentbasert modellering, Statistikk
Bilde av Tatjana Stankovic Stankovic, Tatjana tatjana.stankovic@stv.uio.no Spillteori, Internasjonal politikk
Bilde av Anton Steen Steen, Anton Professor +47-22855182 anton.steen@stv.uio.no Offentlig politikk og administrasjon, Innvandring, Immigrasjon, Integrering, Velferdsstat, Eliter
Bilde av Malin Folgerø  Stensland Stensland, Malin Folgerø Studiekonsulent (i permisjon)
Bilde av Øyvind Stiansen Stiansen, Øyvind Stipendiat oyvind.stiansen@stv.uio.no Metode, Den Europeiske Menneskerettighetsdomstolen, Internasjonal politikk, internasjonale domstoler, Håndheving
Bilde av Olav Schram Stokke Stokke, Olav Schram Professor +47-22845964 99609048 o.s.stokke@stv.uio.no Internasjonale institusjoner, Internasjonale relasjoner, Internasjonal politikk, Internasjonal miljø- og ressurspolitikk, Internasjonale klimaforhandlinger, Internasjonalt samarbeid
Bilde av Håvard Strand Strand, Håvard Førsteamanuensis +47-22855198 havard.strand@stv.uio.no Utviklingsforskning, Komparativ politikk, Valg og Demokrati
Sundby, Sara Førstekonsulent – i permisjon
Bilde av Kacper Szulecki Szulecki, Kacper Postdoktor +47-22855593 +47-40616684 kacper.szulecki@stv.uio.no Internasjonal politikk, Energipolitikk, Klimapolitikk, Miljø, Offentlig politikk
Bilde av Håkon Sælen Sælen, Håkon Forsker 91693150 hakon.salen@stv.uio.no Klimapolitikk, Ressurs- og miljøpolitikk, Internasjonalt samarbeid, Internasjonale klimaforhandlinger, Internasjonal politikk, Internasjonal miljø- og ressurspolitikk
Bilde av Martin G. Søyland Søyland, Martin G. Stipendiat +47 93662683 m.g.soyland@stv.uio.no Parlamentarisme, Stortinget, Natural Language Processing, Statistikk, Metode, Komparativ politikk
Bilde av Cathrine Moe Thorleifsson Thorleifsson, Cathrine Moe Forsker +47-22855162 c.m.thorleifsson@c-rex.uio.no
Tveit, Andreas Kokkvoll Stipendiat +47-22855165 48103464 48103464 a.k.tveit@stv.uio.no
Bilde av Olle Törnquist Törnquist, Olle Professor +47-22855328 olle.tornquist@stv.uio.no Sør og Sørøstasia, Komparativ politikk, Utviklingsforskning, Demokrati
Bilde av Luca J. Uberti Uberti, Luca J. Forsker 0047 (0) 228 45 824 luca.jacopo.uberti@gmail.com
Bilde av Arild Underdal Underdal, Arild Professor emeritus arild.underdal@stv.uio.no Internasjonal politikk, Internasjonalt samarbeid, Internasjonal miljø- og ressurspolitikk, Internasjonale forhandlinger, Energi, Internasjonale institusjoner
Bilde av Signy Irene Vabo Vabo, Signy Irene Professor +47-22854430 97516395 s.i.vabo@stv.uio.no Offentlig politikk og administrasjon, Kommunalpolitikk, Forvaltningspolitikk, Demokrati, Velferdsstat, Nordic
Weseth Bjøru, Ida Kontorsjef (i permisjon)
Bilde av Tore Wig Wig, Tore Førsteamanuensis +47-22844998 90527229 tore.wig@stv.uio.no Konflikt, Demokrati, Borgerkrig, Institusjoner, Internasjonal politikk
Winsvold, Marte Slagsvold Forsker 93033752 m.s.winsvold@stv.uio.no Demokrati, Kommunalpolitikk, Politisk deltakelse
Bilde av Inga Ydersbond Ydersbond, Inga 92019154 inga.ydersbond@stv.uio.no Internasjonal politikk, Metode, EU, Offentlig politikk og administrasjon, Lobbyisme, Energipolitikk
Bilde av Sarah Younes Younes, Sarah Seniorkonsulent +47-22840923 sarah.younes@stv.uio.no Ph.d., timeregnskap
Bilde av Øyvind  Østerud Østerud, Øyvind Professor +47 90 14 06 23 oyvind.osterud@stv.uio.no Geopolitikk, Internasjonal politikk, Demokrati
Bilde av Guro Schmidt Øvregard Øvregard, Guro Schmidt Kontorsjef +47-22857186 +47 977 48 957 g.s.ovregard@stv.uio.no Økonomistyring, Virksomhetsstyring, Rekruttering, Rapportering, Årsplan
Bilde av Bernt Aardal Aardal, Bernt Professor +47-22844234 +47-92434801 bernt.aardal@stv.uio.no Velgeratferd, Valgkamp, Valg, Nordic, Valgordninger, E-valg, Opinion