Personer - Side 4

Søk etter ansatte og studenter

Personer 76 - 100 av 101
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Hege Skjeie Skjeie, Hege Professor +47-22845963 hege.skjeie@stv.uio.no Nordic
Skjelbostad, Eivor Vold Vitenskapelig assistent eivorvs@student.sv.uio.no
Bilde av Tora Skodvin Skodvin, Tora Professor +47-22855166 tora.skodvin@stv.uio.no Internasjonal politikk, Ressurs- og miljøpolitikk, Internasjonale klimaforhandlinger, Amerikansk klima- og energipolitikk, FNs klimapanel, Ikke-statlige aktører i internasjonal miljøforvaltning, USA
Bilde av Ida Dokk Smith Smith, Ida Dokk Stipendiat +47-22841605 91146873 91146873 i.d.smith@stv.uio.no
Bilde av Simen Sørbøe Solbakken Solbakken, Simen Sørbøe Stipendiat - Institutt for statsvitenskap 45514593 s.s.solbakken@stv.uio.no Statsvitenskap, Internasjonal politikk, Metode, Miljø og klima, Agentbasert modellering, Spillteori, Kaosteori, Dynamiske systemer, Komplekse systemer
Bilde av Tatjana Stankovic Stankovic, Tatjana tatjana.stankovic@stv.uio.no Spillteori, Internasjonal politikk
Bilde av Anton Steen Steen, Anton Professor +47-22855182 anton.steen@stv.uio.no Offentlig politikk og administrasjon, Innvandring, Immigrasjon, Integrering, Velferdsstat, Eliter
Bilde av Malin Folgerø Stensland Stensland, Malin Folgerø Seniorkonsulent +47-22854827 m.f.stensland@stv.uio.no
Bilde av Øyvind Stiansen Stiansen, Øyvind Stipendiat oyvind.stiansen@stv.uio.no Internasjonal politikk, internasjonale domstoler, Håndheving, Metode, Den Europeiske Menneskerettighetsdomstolen
Bilde av Olav Schram Stokke Stokke, Olav Schram Professor +47-22845964 99609048 o.s.stokke@stv.uio.no Internasjonal politikk, Internasjonal miljø- og ressurspolitikk, Internasjonalt samarbeid, Internasjonale institusjoner, Internasjonale relasjoner, Internasjonale klimaforhandlinger
Bilde av Håvard Strand Strand, Håvard Førsteamanuensis +47-22855198 havard.strand@stv.uio.no Komparativ politikk, Utviklingsforskning, Valg og Demokrati
Sundby, Sara Førstekonsulent +47-22854851 sara.sundby@stv.uio.no Klagebehandling, Begrunnelser, Undervisningsplanlegging, Attester, TP, Gjesteforskere
Bilde av Kacper Szulecki Szulecki, Kacper Postdoktor +47-22855593 +47-40616684 kacper.szulecki@stv.uio.no Internasjonal politikk, Energipolitikk, Klimapolitikk, Miljø
Bilde av Håkon Sælen Sælen, Håkon Forsker 91693150 hakon.salen@stv.uio.no Ressurs- og miljøpolitikk, Internasjonal politikk, Internasjonal miljø- og ressurspolitikk, Internasjonalt samarbeid, Internasjonale klimaforhandlinger, Klimapolitikk
Bilde av Martin G. Søyland Søyland, Martin G. Stipendiat +47 93662683 m.g.soyland@stv.uio.no Komparativ politikk, Metode, Statistikk, Parlamentarisme, Stortinget, Natural Language Processing
Tveit, Andreas Kokkvoll Stipendiat +47-22855165 48103464 48103464 a.k.tveit@stv.uio.no
Bilde av Olle Törnquist Törnquist, Olle Professor +47-22855328 olle.tornquist@stv.uio.no Komparativ politikk, Utviklingsforskning, Demokrati, Sør og Sørøstasia
Bilde av Luca J. Uberti Uberti, Luca J. Forsker 0047 (0) 228 45 824 luca.jacopo.uberti@gmail.com
Bilde av Arild Underdal Underdal, Arild Professor emeritus arild.underdal@stv.uio.no Internasjonal politikk, Internasjonalt samarbeid, Internasjonal miljø- og ressurspolitikk, Energi, Internasjonale forhandlinger, Internasjonale institusjoner
Bilde av Signy Irene Vabo Vabo, Signy Irene Professor +47-22854430 97516395 s.i.vabo@stv.uio.no Offentlig politikk og administrasjon, Kommunalpolitikk, Forvaltningspolitikk, Demokrati, Velferdsstat, Nordic
Bilde av Tore Wig Wig, Tore Forsker +47-22844998 90527229 tore.wig@stv.uio.no Konflikt, Demokrati, Borgerkrig, Institusjoner, Internasjonal politikk
Winsvold, Marte Slagsvold Forsker m.s.winsvold@stv.uio.no
Bilde av Inga Ydersbond Ydersbond, Inga 92019154 inga.ydersbond@stv.uio.no Energipolitikk, EU, Internasjonal politikk, Metode, Lobbyisme, Offentlig politikk og administrasjon
Bilde av Øyvind  Østerud Østerud, Øyvind Professor +47 90 14 06 23 oyvind.osterud@stv.uio.no Internasjonal politikk, Demokrati, Geopolitikk
Øvregard, Guro Schmidt Rådgiver +47-22857186 g.s.ovregard@stv.uio.no Forskerutdanning, Ph.d., Disputas, Studieadministrasjon