Personer - Side 3

Søk etter ansatte og studenter

Personer 51 - 75 av 95
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Torkild Hovde Lyngstad Lyngstad, Torkild Hovde Professor +47-22844573 92647880 92647880 t.h.lyngstad@sosgeo.uio.no Sosiologi, demografi, kvantitativ metode, kriminologi, data science
Bilde av Synneva Geithus Laastad Laastad, Synneva Geithus Stipendiat +47-22857152 +47 906 45 965 s.g.laastad@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Utvikling-politikk-miljø
Bilde av Jørgen Eiken Magdahl Magdahl, Jørgen Eiken Stipendiat +47-22855112 j.e.magdahl@sosgeo.uio.no
Bilde av Therese Næss Marthinsen Marthinsen, Therese Næss Nettredaktør og kommunikasjonsansvarlig +47 - 22855334 +47 - 93020031 t.n.marthinsen@sosgeo.uio.no Web, Sosiale medier, Nettredaktør, Web editor, Kommunikasjon, Pressekontakt, Forskningsformidling
Bilde av Arne Mastekaasa Mastekaasa, Arne Professor +47-22856757 arne.mastekaasa@sosgeo.uio.no Sosiologi, Sosial ulikhet
Bilde av Lars Mjøset Mjøset, Lars Professor +47-22856749 lars.mjoset@sosgeo.uio.no Sosiologi, Velferdsstat
Bilde av Natalia Moen-Larsen Moen-Larsen, Natalia Stipendiat +47-22855505 natalia.moen-larsen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Diskurs, Minoriteter, Migrasjon, Nasjonalisme, Etnisitet, Russland
Bilde av Katarina Mozetic Mozetic, Katarina Stipendiat +47-22854863 katarina.mozetic@sosgeo.uio.no Sosiologi, Migrasjon, Integrasjon, Europa, Kvalitativ metode, Internasjonal migrasjon
Bilde av Torben Hviid Nielsen Nielsen, Torben Hviid Professor +47-22841606 t.h.nielsen@sosgeo.uio.no Sosiologisk teori og historie, Samtidsdiagnoser, Teknologi- og vitenskapsstudier, “Unintended Consequences", Sosiologi
Bilde av Milda Jonusaite Nordbø Nordbø, Milda Jonusaite Stipendiat +47-22854165 97947785 m.j.nordbo@sosgeo.uio.no Klimatilpasning, Utvikling, Verdikjeder, Kaffe, Afrika, Burundi
Bilde av Jord Johan Herheim Nylenna Nylenna, Jord Johan Herheim Førstekonsulent 22841609 j.j.h.nylenna@sosgeo.uio.no
Bilde av Karen O'Brien O'Brien, Karen Professor +47-22858480 karen.obrien@sosgeo.uio.no Human geography, Environment, Climate change, Transformation, Social Change
Bilde av Hilde Omberg Omberg, Hilde Førstekonsulent +47-22858217 hilde.omberg@sosgeo.uio.no Sosiologi, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekvalitet, Eksamen, Fronter
Bilde av Per  Otnes Otnes , Per Professor emeritus 22 85 48 43 p.j.otnes@sosgeo.uio.no Sosiologi, Kultursosiologi
Bilde av Willy Pedersen Pedersen, Willy Professor +47-22854096 90268644 ++ 47 90268644 willy.pedersen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Avvik kriminalitet og rus
Bilde av Stina Petersen Petersen, Stina Rådgiver +47-22854032 stina.petersen@sosgeo.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU, Forskningsrådet, Forskningsformidling, Forskningsstøtte, Pressekontakt, Open Access
Bilde av Astrid Hauge Rambøl Rambøl, Astrid Hauge Stipendiat a.h.rambol@sosgeo.uio.no
Bilde av Maren Ringstad Ringstad, Maren Seniorkonsulent +47-22854417 maren.ringstad@sosgeo.uio.no Studieveiledning, Opptak, Samfunnsgeografi, Human Geography, Eksamen, Studieadministrasjon, Studiekonsulent master
Bilde av Adrian Farner Rogne Rogne, Adrian Farner Forsker +47-22854263 92821610 a.f.rogne@sosgeo.uio.no Sosiologi, Demografi, Segregering, Kvantitativ metode
Bilde av Per Gunnar Røe Røe, Per Gunnar Professor +47-22855217 91716365 +47-91716365 p.g.roe@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Byutvikling, Stedsutvikling, Natur-kultur-samfunn
Bilde av Aron Sandell Sandell, Aron Stipendiat +47-22855503 aron.sandell@sosgeo.uio.no byutvikling, Samfunnsgeografi
Bilde av Inger-Lise Schwab Schwab, Inger-Lise Kontorsjef +47-22855255 +47-41234571 41234571 i.l.schwab@sosgeo.uio.no
Selvig, Siri Steen Seniorkonsulent +47-22854418 s.s.selvig@sosgeo.uio.no
Bilde av Victor Lund Shammas Shammas, Victor Lund Stipendiat 48360509 v.l.shammas@sosgeo.uio.no Sosiologi, Avvik kriminalitet og rus, Velferdsstat, Marginalisering
Bilde av Torbjørn Skardhamar Skardhamar, Torbjørn Professor +47-22855020 45022194 torbjorn.skardhamar@sosgeo.uio.no Sosiologi, Kvantitativ metode, Avvik kriminalitet og rus