Personer - Side 3

Søk etter ansatte og studenter

Personer 51 - 75 av 94
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Torkild Hovde Lyngstad Lyngstad, Torkild Hovde Professor +47-22844573 92647880 92647880 t.h.lyngstad@sosgeo.uio.no Sosiologi, demografi, kvantitativ metode, kriminologi, data science
Bilde av Synneva Dagne Alva Geithus Laastad Laastad, Synneva Dagne Alva Geithus Stipendiat +47-22857152 +47 906 45 965 s.d.a.g.laastad@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Utvikling-politikk-miljø
Bilde av Jørgen Eiken Magdahl Magdahl, Jørgen Eiken Stipendiat +47-22855112 j.e.magdahl@sosgeo.uio.no
Bilde av Therese Næss Marthinsen Marthinsen, Therese Næss Nettredaktør og kommunikasjonsansvarlig +47 - 22855334 +47 - 93020031 t.n.marthinsen@sosgeo.uio.no Web, Forskningsformidling, Sosiale medier, Nettredaktør, Web editor, Kommunikasjon, Pressekontakt
Bilde av Arne Mastekaasa Mastekaasa, Arne Professor +47-22856757 arne.mastekaasa@sosgeo.uio.no Sosiologi, Sosial ulikhet
Bilde av Lars Mjøset Mjøset, Lars Professor +47-22856749 lars.mjoset@sosgeo.uio.no Sosiologi, Velferdsstat
Bilde av Natalia Moen-Larsen Moen-Larsen, Natalia Stipendiat +47-22855505 natalia.moen-larsen@sosgeo.uio.no Minoriteter, Sosiologi, Migrasjon, Russland, Nasjonalisme, Etnisitet, Diskurs
Bilde av Katarina Mozetic Mozetic, Katarina Stipendiat +47-22854863 katarina.mozetic@sosgeo.uio.no Migrasjon, Europa, Kvalitativ metode, Sosiologi, Integrasjon, Internasjonal migrasjon
Bilde av Torben Hviid Nielsen Nielsen, Torben Hviid +47-22841606 t.h.nielsen@sosgeo.uio.no “Unintended Consequences", Samtidsdiagnoser, Sosiologisk teori og historie, Sosiologi, Teknologi- og vitenskapsstudier
Bilde av Karen O'Brien O'Brien, Karen Professor +47-22858480 karen.obrien@sosgeo.uio.no Environment, Transformation, Social Change, Human geography, Climate change
Bilde av Hilde Omberg Omberg, Hilde (i permisjon) Sosiologi, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekvalitet, Eksamen, Fronter
Bilde av Per  Otnes Otnes , Per Professor emeritus 22 85 48 43 p.j.otnes@sosgeo.uio.no Sosiologi, Kultursosiologi
Bilde av Willy Pedersen Pedersen, Willy Professor +47-22854096 90268644 ++ 47 90268644 willy.pedersen@sosgeo.uio.no Avvik kriminalitet og rus, Sosiologi
Bilde av Stina Petersen Petersen, Stina (I permisjon) stina.petersen@econ.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU, Forskningsrådet, Forskningsformidling, Forskningsstøtte, Pressekontakt, Open Access
Bilde av Astrid Hauge Rambøl Rambøl, Astrid Hauge Stipendiat a.h.rambol@sosgeo.uio.no
Bilde av Maren Ringstad Ringstad, Maren Seniorkonsulent +47-22854417 maren.ringstad@sosgeo.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Opptak, Studieveiledning, Samfunnsgeografi, Studiekonsulent master, Human Geography
Bilde av Milda Nordbø Rosenberg Rosenberg, Milda Nordbø Stipendiat +47-22854165 97947785 m.n.rosenberg@sosgeo.uio.no Kaffe, Klimatilpasning, Verdikjeder, Afrika, Burundi, Utvikling
Bilde av Per Gunnar Røe Røe, Per Gunnar Professor +47-22855217 91716365 +47-91716365 p.g.roe@sosgeo.uio.no Byutvikling, Stedsutvikling, Samfunnsgeografi, Natur-kultur-samfunn
Bilde av Aron Sandell Sandell, Aron Stipendiat +47-22855503 aron.sandell@sosgeo.uio.no byutvikling, Samfunnsgeografi
Bilde av Inger-Lise Schwab Schwab, Inger-Lise Kontorsjef +47-22855255 +47-41234571 41234571 i.l.schwab@sosgeo.uio.no
Selvig, Siri Steen Seniorkonsulent +47-22854418 s.s.selvig@sosgeo.uio.no
Bilde av Victor Lund Shammas Shammas, Victor Lund Stipendiat 48360509 victor.shammas@gmail.com Sosiologi, Avvik kriminalitet og rus, Velferdsstat, Marginalisering
Bilde av Torbjørn Skardhamar Skardhamar, Torbjørn Professor +47-22855020 45022194 torbjorn.skardhamar@sosgeo.uio.no Sosiologi, Avvik kriminalitet og rus, Kvantitativ metode
Bilde av Sigurd Skirbekk Skirbekk, Sigurd Professor emeritus sigurd.skirbekk@sosgeo.uio.no Sosiologi
Bilde av Audrey Stark Stark, Audrey Førstekonsulent +47-22844386 audrey.stark@sosgeo.uio.no Eksamen, Studieveiledning, Kultur og kommunikasjon, Studieadministrasjon