Personer med emneord «Samfunnsgeografi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Aleksander Bern Bern, Aleksander Stipendiat +47-22845768 47309021 aleksander.bern@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Bygeografi, Arkitektur, Geografiske Informasjonssystemer, Filmgeografi, Byutvikling
Bilde av Jemima Garcia-Godos Garcia-Godos, Jemima Førsteamanuensis +47-22855293 +47 48216138 jemima.garcia-godos@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Utviklingsstudier, Utvikling-politikk-miljø, Utviklingsforskning, Politisk Geografi, Latin-Amerika, Menneskerettigheter, Post-konflikt samfunn
Bilde av Michael  Gentile Gentile, Michael Professor +47-22855150 michael.gentile@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, byplanlegging, Kvantitativ metode
Bilde av Heidi Østbø Haugen Haugen, Heidi Østbø Postdoktor - Institutt for sosiologi og samfunnsgeografi +47 22854276 h.o.haugen@sosgeo.uio.no Globalisering, Internasjonal politikk, Internasjonal økonomi, Religion og ritualer, Samfunnsgeografi, Sikkerhetspolitikk, Utvikling-politikk-miljø, Vekst og utvikling, Internasjonal migrasjon, Kina, Afrika, Migrasjon, Nigeria
Bilde av Jan Hesselberg Hesselberg, Jan Professor +47-22855919 jan.hesselberg@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Utviklingsforskning, Utvikling-politikk-miljø
Bilde av Mari Andrine Hjorteset Hjorteset, Mari Andrine Stipendiat +47-22854204 m.a.hjorteset@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, urbanisme, mobilitet i by
Bilde av David Jordhus-Lier Jordhus-Lier, David Professor +47-22854807 david.jordhus-lier@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi
Bilde av Ingvild Jøranli Jøranli, Ingvild Stipendiat +47-22845670 ingvild.joranli@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Innovasjonssystemer, næringsklynger
Bilde av Maiken Bjerga Kiil Kiil, Maiken Bjerga Førstekonsulent +47-22854003 m.b.kiil@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Bachelor, Eksamen, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Studiekvalitet
Bilde av Hege Merete Knutsen Knutsen, Hege Merete Professor +47-22855952 +47-41500855 h.m.knutsen@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Utvikling-politikk-miljø
Bilde av Brita Langeid Langeid, Brita Seniorkonsulent +47-22855286 brita.langeid@sosgeo.uio.no Open Access, Cristin, Studieveiledning, Utviklingsstudier, Eksamen, Samfunnsgeografi
Bilde av Synneva Geithus Laastad Laastad, Synneva Geithus Stipendiat +47-22857152 +47 906 45 965 s.g.laastad@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Utvikling-politikk-miljø
Bilde av Maren Ringstad Ringstad, Maren Seniorkonsulent +47-22854417 maren.ringstad@sosgeo.uio.no Studieveiledning, Opptak, Samfunnsgeografi, Human Geography, Eksamen, Studieadministrasjon, Studiekonsulent master
Bilde av Per Gunnar Røe Røe, Per Gunnar Professor +47-22855217 91716365 +47-91716365 p.g.roe@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Byutvikling, Stedsutvikling, Natur-kultur-samfunn
Bilde av Aron Sandell Sandell, Aron Stipendiat +47-22855503 aron.sandell@sosgeo.uio.no byutvikling, Samfunnsgeografi
Bilde av Kristian Stokke Stokke, Kristian Professor +47-22855242 97014168 +47-97014168 kristian.stokke@sosgeo.uio.no Demokrati, Internasjonal politikk, Komparativ politikk, Makt-identitet-politikk, Minoriteter, Samfunnsgeografi, Utvikling-politikk-miljø, Utviklingsforskning
Bilde av Bjørnar Sæther Sæther, Bjørnar Professor 22855803 95769703 bjornar.sather@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Regional innovasjon
Throndsen, Torstein S. Stipendiat +47 473 31 776 t.s.throndsen@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Mobilitet, Byutvikling, Miljø og klima
Bilde av Lena Magnusson  Turner Turner, Lena Magnusson Professor II +47 22 541 221 +47 41 290 227 l.m.turner@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Boligmarked, Demografi, Kvantitative metoder
Bilde av Kirsten Ulsrud Ulsrud, Kirsten Postdoktor +47-22858481 kirsten.ulsrud@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Utvikling-politikk-miljø, Energi
Bilde av Terje Wessel Wessel, Terje Professor +47-22858331 terje.wessel@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Byutvikling, Sosial ulikhet, Minoriteter