Personer med emneord «Samfunnsgeografi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Aleksander Bern Bern, Aleksander Stipendiat +47-22845768 47309021 aleksander.bern@sosgeo.uio.no Geografiske Informasjonssystemer, Samfunnsgeografi, Arkitektur, Filmgeografi, Byutvikling, Bygeografi
Bilde av Jemima Garcia-Godos Garcia-Godos, Jemima Førsteamanuensis +47-22855293 +47 48216138 jemima.garcia-godos@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Utviklingsstudier, Utvikling-politikk-miljø, Utviklingsforskning, Politisk Geografi, Latin-Amerika, Menneskerettigheter, Post-konflikt samfunn
Bilde av Michael  Gentile Gentile, Michael Professor +47-22855150 michael.gentile@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, byplanlegging, Kvantitativ metode
Bilde av Heidi Østbø Haugen Haugen, Heidi Østbø Postdoktor - Institutt for sosiologi og samfunnsgeografi +47 22854276 h.o.haugen@sosgeo.uio.no Globalisering, Internasjonal politikk, Internasjonal økonomi, Religion og ritualer, Samfunnsgeografi, Sikkerhetspolitikk, Utvikling-politikk-miljø, Vekst og utvikling, Internasjonal migrasjon, Kina, Afrika, Migrasjon, Nigeria
Bilde av Jan Hesselberg Hesselberg, Jan Professor +47-22855919 jan.hesselberg@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Utviklingsforskning, Utvikling-politikk-miljø
Bilde av Mari Andrine Hjorteset Hjorteset, Mari Andrine Stipendiat +47-22854204 m.a.hjorteset@sosgeo.uio.no mobilitet i by, urbanisme, Samfunnsgeografi
Bilde av David Jordhus-Lier Jordhus-Lier, David Professor +47-22854807 david.jordhus-lier@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi
Bilde av Maiken Bjerga Kiil Kiil, Maiken Bjerga Førstekonsulent +47-22854003 m.b.kiil@sosgeo.uio.no Bachelor, Studieveiledning, Studiekvalitet, Eksamen, Samfunnsgeografi, Studieadministrasjon
Bilde av Hege Merete Knutsen Knutsen, Hege Merete Professor +47-22855952 +47-41500855 h.m.knutsen@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Utvikling-politikk-miljø
Bilde av Brita Langeid Langeid, Brita Rådgiver +47-22855286 brita.langeid@sosgeo.uio.no Open Access, Eksamen, Utviklingsstudier, Samfunnsgeografi, Studieveiledning, Cristin
Bilde av Synneva Geithus Laastad Laastad, Synneva Geithus Stipendiat +47-22857152 +47 906 45 965 s.g.laastad@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Utvikling-politikk-miljø
Bilde av Maren Ringstad Ringstad, Maren Seniorkonsulent +47-22854417 maren.ringstad@sosgeo.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Opptak, Studieveiledning, Samfunnsgeografi, Studiekonsulent master, Human Geography
Bilde av Per Gunnar Røe Røe, Per Gunnar Professor +47-22855217 91716365 +47-91716365 p.g.roe@sosgeo.uio.no Byutvikling, Stedsutvikling, Samfunnsgeografi, Natur-kultur-samfunn
Bilde av Aron Sandell Sandell, Aron Stipendiat +47-22855503 aron.sandell@sosgeo.uio.no byutvikling, Samfunnsgeografi
Bilde av Kristian Stokke Stokke, Kristian Professor +47-22855242 97014168 +47-97014168 kristian.stokke@sosgeo.uio.no Internasjonal politikk, Komparativ politikk, Demokrati, Samfunnsgeografi, Makt-identitet-politikk, Utvikling-politikk-miljø, Minoriteter, Utviklingsforskning
Bilde av Bjørnar Sæther Sæther, Bjørnar Professor 22855803 95769703 bjornar.sather@sosgeo.uio.no Regional innovasjon, Samfunnsgeografi
Bilde av Torstein S. Throndsen Throndsen, Torstein S. Stipendiat +47 473 31 776 t.s.throndsen@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Mobilitet, Byutvikling, Miljø og klima
Bilde av Lena Magnusson  Turner Turner, Lena Magnusson Professor II +47 22 541 221 +47 41 290 227 l.m.turner@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Demografi, Kvantitative metoder, Boligmarked
Bilde av Kirsten  Ulsrud Ulsrud, Kirsten Forsker +47- 22858481 Energi, Samfunnsgeografi, Utvikling-politikk-miljø
Bilde av Terje Wessel Wessel, Terje Professor +47-22858331 terje.wessel@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Byutvikling, Minoriteter, Sosial ulikhet
Bilde av Ragnhild Dahl Wikstrøm Wikstrøm, Ragnhild Dahl Stipendiat 93467130 r.d.wikstrom@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi