Personer med emneord «praksis»

Navn Telefon E-post Emneord
Boesen, Julia Oliane Førstekonsulent +47 22858005 j.o.boesen@isp.uio.no Praksis
Gudbrandson, Simen Førstekonsulent +47-22845279 simen.gudbrandson@psykologi.uio.no Praksis, profesjon, Rekruttering, Studieadministrasjon
Gudmundsdottir, Greta Björk Førsteamanuensis +47-22855697 g.b.gudmundsdottir@ils.uio.no Læring og utdanning, Praksis, IKT og læring, Lærerutdanningsforskning, Komparative og internasjonale studier
Huglen, Kristina Førstekonsulent +47-22858338 kristina.huglen@econ.uio.no Semesterstart, Godkjenning av ekstern utdanning, Eksamen, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Bachelor, Opptak, Praksis
Jenset, Inga Staal Stipendiat 98853440 (mob) i.s.jenset@ils.uio.no Læring og utdanning, Lærerutdanning, Lærerutdanningsforskning, Praksis
Kalsoom, Amina Førstekonsulent +47-22854157 amina.kalsoom@ils.uio.no Studieadministrasjon, Lektorprogrammet, PPU, Praksis
Olsrud, Janne Werner Stipendiat +47-22854684 j.w.olsrud@ikos.uio.no Museer og museologi, Praksis, Kulturhistorie, Materiell kultur
Svenningsen, Namgyal Tsomo Rådgiver +47-22852199 n.t.svenningsen@odont.uio.no studie, spesialistutdanning, suppleringsopptak, praksis, opptak, eksamen
Thorstensen, Marie Stanghov Avdelingsleder +47-22854261 m.s.thorstensen@ils.uio.no Studieadministrasjon, Praksis, Lektorprogrammet, Universitetsskoler
Winther, Tanja Førsteamanuensis +47-22858915 tanja.winther@sum.uio.no Energi, klima, kjønn, forbruk, praksis, bærekraftig utvikling, livskvalitet, Asia, Afrika, Norge