Personer med emneord «Miljø»

Navn Telefon E-post Emneord
Engebretsen, Elisabeth Lund Førstelektor +47-22858741 e.l.engebretsen@stk.uio.no Sosialantropologi, Kina, Skeiv teori, LHBT, Globalisering, Slektskap, Feministisk teori; Etnografi; Avfall, Miljø, Bærekraft
Fisher, Aled Dilwyn Stipendiat +47-22842041 a.d.fisher@jus.uio.no Menneskerettigheter, Miljørett, miljø og klima, utvikling og fattigdom, menneskerettigheter og næringsliv, miljø, menneskerettigheter og miljø, menneskerettigheter og økonomi, menneskerettigheter og mangfold
Gross, Lena Stipendiat lena.gross@sai.uio.no Globalisering, Miljø, Makt, Ressursforvaltning, Sosial endring, Canada, Grønland, Norge, Kjønn
Grønli , Katinka Elisabeth Seniorrådgiver +47 22 85 74 73 +47 92 01 23 90 (mob) k.e.gronli@energi.uio.no Energi, Miljø, Klima
Hansen, Mette Halskov Professor +47 22856161 +47 41547876 (mob) +47 41547876 m.h.hansen@ikos.uio.no Kina, Miljø, Miljøaktivisme, Luftforurensning, Utdanning, Politikk og samfunn, Etnisitet
Haslie, Nina Alnes Stipendiat 48286222 (mob) n.a.haslie@sai.uio.no Arbeidsliv, Materiell kultur, Miljø, Natur/kultur, Rom/sted, Turisme, Utvikling, Latin-Amerika, Karibien
Konestabo, Heidi Sjursen Førstebibliotekar +47-41294973 (mob) h.s.konestabo@ub.uio.no Biologi, Zoologi, Økologi, Økofysiologi, Toksikologi, Økotoksikologi, Miljø, Klima og miljø
Sinding-Larsen, Henrik Forsker +47-22180199 henrik.sinding-larsen@sai.uio.no Kulturbegreper, Globalisering, Miljø, Vitenskapsteori, Norge
Szulecki, Kacper Postdoktor +47-22855593 +47-40616684 (mob) kacper.szulecki@stv.uio.no Internasjonal politikk, Energipolitikk, Klimapolitikk, Miljø, Offentlig politikk