Personer med emneord «Materiell kultur»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Odd Are Berkaak Berkaak, Odd Are Professor +47-22855730 +47-91648323 o.a.berkaak@sai.uio.no Historisk antropologi, Materiell kultur, Metode, Rom/sted, Sanseantropologi, Semiotikk, England, Afrika, Vestindia
Bilde av Ola Gunhildrud Berta Berta, Ola Gunhildrud Stipendiat +47 95970180 o.g.berta@sai.uio.no Oseanina, Globalisering, Makt-identitet-politikk, Materiell kultur, Religion og ritualer, Klasse
Bilde av Beverly Boos Boos, Beverly Stipendiat +47-22845078 beverly.boos@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Konflikt, Konfliktlinjer, Materiell kultur, Identitet, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Nina Alnes  Haslie Haslie, Nina Alnes Stipendiat 48286222 n.a.haslie@sai.uio.no Arbeidsliv, Materiell kultur, Miljø, Natur/kultur, Rom/sted, Turisme, Utvikling, Latin-Amerika, Karibien
Bilde av Marianne Elisabeth Lien Lien, Marianne Elisabeth Professor +47 22 85 57 33 +47 932 08 395 m.e.lien@sai.uio.no Forbruk, Mat, Natur/kultur, Materiell kultur, Økonomisk antropologi, Norden, Australia
Bilde av Anita Nordeide Nordeide, Anita Stipendiat 90825564 anita.nordeide@sai.uio.no Arv og historie, Natur/Kultur, Naturforvaltning, Materiell kultur, Norden, Norge
Bilde av Arnd Schneider Schneider, Arnd Professor +47-22857625 arnd.schneider@sai.uio.no Kunstantropologi, Materiell kultur, Migrasjon, Visuell antropologi, Latin-Amerika, Sicilia
Bilde av Catharina Bjerke Sletner Sletner, Catharina Bjerke Vitenskapelig assistent +47 91633581 c.b.sletner@sai.uio.no Forbruk, Argentina, Resirkulering, Økosamfunn, Anarkisme, Grenser, Migrasjon, Klima, Materiell kultur
Bilde av Mikkel Vindegg Vindegg, Mikkel Stipendiat +47-22854488 mikkel.vindegg@sai.uio.no Energi, Nepal, Økonomisk antropologi, Stat, Forbruk, Materiell kultur, Arbeid, Globalisering