Personer med emneord «Internasjonal økonomi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Heidi Østbø Haugen Haugen, Heidi Østbø Postdoktor - Institutt for sosiologi og samfunnsgeografi +47 22854276 h.o.haugen@sosgeo.uio.no Globalisering, Internasjonal politikk, Internasjonal økonomi, Religion og ritualer, Samfunnsgeografi, Sikkerhetspolitikk, Utvikling-politikk-miljø, Vekst og utvikling, Internasjonal migrasjon, Kina, Afrika, Migrasjon, Nigeria
Bilde av Torje Hegna Hegna, Torje Stipendiat torje.hegna@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Politisk økonomi, Internasjonal økonomi
Bilde av Inga Heiland Heiland, Inga Postdoctoral Fellow inga.heiland@econ.uio.no Internasjonal økonomi, Finance, Internasjonal migrasjon
Bilde av Inga Heiland Heiland, Inga Postdoktor inga.heiland@econ.uio.no Internasjonal økonomi, Internasjonal migrasjon, Finance
Bilde av Seongbong Hong Hong, Seongbong Stipendiat +47-22857747 seongbong.hong@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Internasjonal økonomi, Makroøkonomi
Bilde av Anders Grøn Kjelsrud Kjelsrud, Anders Grøn Postdoktor +47-22855134 a.g.kjelsrud@econ.uio.no Vekst og utvikling, Internasjonal økonomi, Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd
Bilde av Halvor Mehlum Mehlum, Halvor Professor +47-22855152 halvor.mehlum@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Vekst og utvikling, Internasjonal økonomi, Økonomisk politikk, Inntekt arbeid og velferd
Bilde av Karl Ove Moene Moene, Karl Ove Professor +47-22855130 k.o.moene@econ.uio.no Inntekt arbeid og velferd, Internasjonal økonomi, Ressurser energi og miljø, Vekst og utvikling, Økonomisk politikk, Samfunnsøkonomi
Bilde av Trygve Larsen Morset Morset, Trygve Larsen Stipendiat t.l.morset@econ.uio.no Internasjonal økonomi, Inntekt arbeid og velferd, Penger kreditt og finans, Samfunnsøkonomi
Bilde av Andreas Moxnes Moxnes, Andreas Førsteamanuensis 47 22 85 70 48 andreas.moxnes -at- econ.uio.no internasjonal økonomi, næring, Næring marked og konkurranse, Samfunnsøkonomi
Bilde av Karen Helene Ulltveit-Moe Ulltveit-Moe, Karen Helene Professor +47 22 85 72 40 +47 952 17 050 k.h.ulltveit-moe[at]econ.uio.no Internasjonal økonomi, Næring marked og konkurranse, Vekst og utvikling, Økonomisk politikk, Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd
Bilde av Yudi Wen Wen, Yudi Stipendiat +47-22854520 yudi.wen@econ.uio.no Makroøkonomi, Internasjonal økonomi, Inntekt arbeid og velferd, Samfunnsøkonomi