Personer med emneord «Formidling»

Navn Telefon E-post Emneord
Antonsen, Roger Førsteamanuensis +47-22852482 97588742 (mob) 97588742 rantonse@ifi.uio.no Logikk, Matematisk logikk, Logiske kalkyler, Bevisteori, Automatisk resonnering, Bevissøk, Modallogikk, Førsteordens logikk, Kompleksitetsteori, Automater, Kombinatorikk, Filosofi, Matematikkfilosofi, Arduino, Netlogo, Processing, Formidling, Vitenskapsformidling
Foss, Øystein Avdelingsingeniør +47-22855533 40549006 (mob) +47-405 49 006 oystein.foss@kjemi.uio.no Formidling, Kommunikasjon, Drift, Samfunnskontakt, Laboratoriearbeid
Johannesen, Hedda Stipendiat +47-92440849 hedda.johannesen@ibv.uio.no Proteinstruktur, proteinkrystallografi, protein crystallography, protein structure, protein interactions, Chromatography, formidling
McNicol, John Førstelektor 22841944 john.mcnicol@iakh.uio.no Historie, Middelalder, Vikingtid, Formidling, Historie på film
Melteig, Hanna Elina Kommunikasjonsrådgiver 90561361 (mob) 905 61 361 elina.melteig@ibv.uio.no kommunkasjonsrådgiver, media, Media contact, sosiale medier, nettredaktør, formidling, Pressekontakt
Pedersen, Unn Førsteamanuensis +47-22841999 +4799518022 unn.pedersen@iakh.uio.no Arkeologi, Vikingtid, Håndtverk, Jernalder, Formidling, Materiell kultur
Seim, Runhild Rådgiver +47-22844210 95936942 runhild.seim@ub.uio.no Bibliotek, Kommunikasjon, Formidling, Arrangementer, Sosiale medier
Stolpmann, Brigitte Universitetslektor +47-22855327 brigitte.stolpmann@ifikk.uio.no Kunsthistorie, fotografi, Visuell kommunikasjon, Dokumentarisme, Portrett, Kunsthistorieforeleser, Formidling
Turlotte, Chloè Spesialbibliotekar +47 93941101 chloe.turlotte@ub.uio.no Bibliotek, utstilling, formidling
Vaalund, Anne Seniorkonsulent +47-22844247 anne.vaalund@muv.uio.no Museum, fotografier, databaser, historie, dokumentasjon, formidling, nettredaktør
Vik, Malin Lenita Seniorkonsulent +47-22858936 m.l.vik@stk.uio.no Kommunikasjon, Formidling, Sosiale medier, Nettredaktør, Arrangementer, Cristin