Personer med emneord «Energi»

Navn Telefon E-post Emneord
Arnesson, Daniel Stipendiat +47-22859741 98065238 (mob) +47 980 65 238 daniel.arnesson@jus.uio.no Energirett, miljørett, naturressursrett, utviklingsrett, internasjonal rett, komparativ rett, rettssosiologi, utvikling, fornybar energi, energi, bærekraftig utvikling, miljø og klima, Sørafrika, India
Bakken, Vebjørn Seniorrådgiver +47-22857072 +47-45458107 (mob) vebjorn.bakken@kjemi.uio.no Kjemi, Teoretisk kjemi, SMN, Energi
Benth, Fred Espen Professor +47-22855892 +47-99262384 (mob) fredb@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Centre of Mathematics for Applications - CMA, Energi
Elverhøi, Anders Professor +47 22 85 66 53 +47 92 86 94 81 (mob) anders.elverhoi@energi.uio.no Energi, Geologi
Fjellvåg, Helmer Professor +47-22855564 +47-41633921 (mob) helmer.fjellvag@kjemi.uio.no SMN, Energi
Gabrielsen, Roy Helge Professor +47-22856600 r.h.gabrielsen@geo.uio.no Geologi, Strukturgeologi, Tektonikk, Petroleumsgeologi, Bassenganalyse, CO2-lagring, Energi
Grue, John Professor +47-22855839 johng@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk, Energi
Grønli , Katinka Elisabeth Seniorrådgiver +47 22 85 74 73 +47 92 01 23 90 (mob) k.e.gronli@energi.uio.no Energi, Miljø, Klima
Hovi, Jon Professor +47-22855192 jon.hovi@stv.uio.no Internasjonal politikk, Ressurs- og miljøpolitikk, Energi, Klimapolitikk, Klimaavtaler, Håndheving, Deltakelse, Etterlevelse, Spillteori, Statsvitenskap
Kaasen, Knut Professor +47-22859773 knut.kaasen@jus.uio.no Petroleumsrett, Tredjemannsvern, Kontraktsrett, Energi
Moen, Øystein Studiekoordinator +47 22 84 16 22 oystein.moen@energi.uio.no Studier, energi
Mäkitie, Tuukka Stipendiat trmakiti@tik.uio.no Innovasjon, Innovasjonssystemer, Energi, klima
Nilsen, Ola Professor +47-22855558 99476424 (mob) 99476424 ola.nilsen@kjemi.uio.no Kjemi, Uorganisk materialkjemi, SMN, Energi
Nordenson, Jon Postdoktor +47-22854819 jon.nordenson@ikos.uio.no Arabisk, Midtøsten, Oljepolitikk i Midtøsten, Kuwait, Egypt, Demokratisering, Aktivisme, Energi, Klima, Libanon
Olsbye, Unni Professor 22855456 unni.olsbye(at)kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, Energi
Reinertsen, Hilde Postdoktor +47-22841652 hilde.reinertsen@tik.uio.no Bioøkonomi, Fiskeoppdrett, Forskningspolitikk, Bistand, Evaluering, Energi, Kunnskapsoverføring, Historie, Vitenskaps- og teknologistudier, Dokumentanalyse
Rekstad, John B. Professor emeritus - Kjernefysikk +47 22856475 +47 905 85 390 (mob) john.rekstad@fys.uio.no Energi, Kjernefysikk, Solvarme
Silde, Jorulf Brøvig Miljøsjef – Eiendomsavdelingen +47 95720116 (mob) j.b.silde@admin.uio.no Miljø og bærekraft, Strategi, Innovasjon, Organisasjonsutvikling, Kvalitetssystem, Prosjektledelse, Internasjonalt samarbeid, Energi, Masterplan, Samfunnsansvar, Grønt UiO
Standal, Karina karina.standal@sum.uio.no energi, kjønn, utvikling, Asia, samfunnsgeografi
Ulsrud, Kirsten Postdoktor +47-22858481 kirsten.ulsrud@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Utvikling-politikk-miljø, Energi
Vindegg, Mikkel Stipendiat +47-22854488 mikkel.vindegg@sai.uio.no Energi, Nepal, Økonomisk antropologi, Stat, Forbruk, Materiell kultur, Arbeid, Globalisering
Voigt, Christina Professor +47-22850246 +47-46808546 christina.voigt@jus.uio.no Miljørett, Folkerett, Naturressursrett, Energi
Winther, Tanja Førsteamanuensis +47-22858915 tanja.winther@sum.uio.no Energi, klima, kjønn, forbruk, praksis, bærekraftig utvikling, livskvalitet, Asia, Afrika, Norge