Personer med emneord «Quantitative methods»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Plamen Akaliyski Akaliyski, Plamen PhD Research Fellow 22 85 51 93 46569856 plamen.akaliyski@sosgeo.uio.no Culture, Values, Europe, Quantitative methods
Bilde av Jørgen Bølstad Bølstad, Jørgen Postdoctoral Fellow +47-22858818 jorgen.bolstad@arena.uio.no European Union, European integration, Political Economy, Eurocrisis, Democracy, Representation, Quantitative methods
Bilde av Zoltán Fazekas Fazekas, Zoltán Postdoctoral Fellow +47-22855122 zoltan.fazekas@stv.uio.no Comparative Politics, Quantitative methods, Political Behaviour
Bilde av Michael  Gentile Gentile, Michael Professor +47-22855150 michael.gentile@sosgeo.uio.no Human Geography, Urban development, Quantitative methods
Bilde av Haakon Gjerløw Gjerløw, Haakon Doctoral Research Fellow haakon.gjerlow@stv.uio.no Comparative Politics, Political Economy, Quantitative methods
Bilde av Stine Hesstvedt Hesstvedt, Stine Doctoral Research Fellow stine.hesstvedt@arena.uio.no Expertise, Quantitative methods, Political Behaviour, Comparative Politics
Bilde av Solveig Hillesund Hillesund, Solveig Doctoral Research Fellow +47-22845824 solveig.hillesund@stv.uio.no Comparative Politics, Civil war, Nonviolent conflict, Inequality, Quantitative methods
Bilde av Torkild Hovde Lyngstad Lyngstad, Torkild Hovde Professor +47-22844573 92647880 t.h.lyngstad@sosgeo.uio.no Sociology, Demography, Quantitative methods, Family
Bilde av Martin Moland Moland, Martin Student +47 22 85 87 38 martmola@student.sv.uio.no European Union, Political Economy, Eurocrisis, European integration, European public sphere, Quantitative methods
Bilde av Adrian Farner Rogne Rogne, Adrian Farner Researcher +47-22854263 92821610 a.f.rogne@sosgeo.uio.no Sociology, Demography, Segregation, Quantitative methods