Personer med emneord «Human Geography»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Jemima Garcia-Godos Garcia-Godos, Jemima Associate Professor +47-22855293 +47 48216138 jemima.garcia-godos@sosgeo.uio.no Human Geography, Development studies, Latin America, Human Rights, Post-conflict societies
Bilde av Michael  Gentile Gentile, Michael Professor +47-22855150 michael.gentile@sosgeo.uio.no Human Geography, Urban development, Quantitative methods
Bilde av Heidi Østbø Haugen Haugen, Heidi Østbø Postdoctoral research fellow - Department of Sociology and Human Geography +47 22854276 h.o.haugen@sosgeo.uio.no Human Geography, China, Africa, trade
Bilde av Jan Hesselberg Hesselberg, Jan Professor +47-22855919 jan.hesselberg@sosgeo.uio.no Human Geography
Bilde av Mari Andrine Hjorteset Hjorteset, Mari Andrine Doctoral Research Fellow +47-22854204 m.a.hjorteset@sosgeo.uio.no Human geography, Urbanism, Mobility
Bilde av David Jordhus-Lier Jordhus-Lier, David Professor +47-22854807 david.jordhus-lier@sosgeo.uio.no Human Geography
Bilde av Ingvild Jøranli Jøranli, Ingvild Doctoral Research Fellow +47-22845670 ingvild.joranli@sosgeo.uio.no Human Geography, Innovation systems
Bilde av Hege Merete Knutsen Knutsen, Hege Merete Professor +47-22855952 +47-41500855 h.m.knutsen@sosgeo.uio.no Human Geography
Bilde av Karen O'Brien O'Brien, Karen Professor +47-22858480 karen.obrien@sosgeo.uio.no Human geography, Environment, Climate change, Transformation, Social Change
Bilde av Karen O'Brien O'Brien, Karen Professor +47-22858480 karen.obrien@sosgeo.uio.no Human geography, Environment, Climate change, Transformation, Social Change
Bilde av Maren Ringstad Ringstad, Maren Seniorkonsulent +47-22854417 maren.ringstad@sosgeo.uio.no Studieveiledning, Opptak, Samfunnsgeografi, Human Geography, Eksamen, Studieadministrasjon, Studiekonsulent master
Bilde av Per Gunnar Røe Røe, Per Gunnar Professor +47-22855217 91716365 p.g.roe@sosgeo.uio.no Human Geography
Bilde av Kristian Stokke Stokke, Kristian Professor +47-22855242 97014168 +47-97014168 kristian.stokke@sosgeo.uio.no Human Geography
Bilde av Kirsten Ulsrud Ulsrud, Kirsten Postdoctoral Fellow +47-22858481 kirsten.ulsrud@sosgeo.uio.no Human Geography, Energy
Bilde av Terje Wessel Wessel, Terje Professor +47-22858331 terje.wessel@sosgeo.uio.no Human Geography