Personer med emneord «Human Geography»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Aleksander Bern Bern, Aleksander aleksander.bern@sosgeo.uio.no Human Geography
Bilde av Lars Böcker Böcker, Lars Postdoctoral Fellow lars.bocker@sosgeo.uio.no Human Geography
Bilde av Jemima Garcia-Godos Garcia-Godos, Jemima Associate Professor +47-22855293 +47 48216138 jemima.garcia-godos@sosgeo.uio.no Human Geography, Development studies, Latin America, Human Rights, Post-conflict societies
Bilde av Michael  Gentile Gentile, Michael Professor +47-22855150 michael.gentile@sosgeo.uio.no Human Geography, Urban development, Quantitative methods
Bilde av Irmelin Gram-Hanssen Gram-Hanssen, Irmelin PhD Candidate +47-22857739 +47-98354428 irmelin.gram-hanssen@sosgeo.uio.no Climate change adaptation, Arctic, Indigenous peoples, Transformation, Narratives, Human Geography
Bilde av Heidi Østbø Haugen Haugen, Heidi Østbø Postdoctoral research fellow - Department of Sociology and Human Geography +47 22854276 h.o.haugen@sosgeo.uio.no Human Geography, China, Africa, trade
Bilde av Jan Hesselberg Hesselberg, Jan +47-22855919 jan.hesselberg@sosgeo.uio.no Human Geography
Bilde av Mari Andrine Hjorteset Hjorteset, Mari Andrine Doctoral Research Fellow +47-22854204 m.a.hjorteset@sosgeo.uio.no Mobility, Human geography, Urbanism
Bilde av David Jordhus-Lier Jordhus-Lier, David Professor +47-22854807 david.jordhus-lier@sosgeo.uio.no Human Geography
Bilde av Hege Merete Knutsen Knutsen, Hege Merete Professor +47-22855952 +47-41500855 h.m.knutsen@sosgeo.uio.no Human Geography
Bilde av Synneva Dagne Alva Geithus Laastad Laastad, Synneva Dagne Alva Geithus Doctoral Research Fellow +47-22857152 +47 90645965 s.d.a.g.laastad@sosgeo.uio.no Human Geography
Bilde av Jørgen Eiken Magdahl Magdahl, Jørgen Eiken Doctoral Research Fellow +47-22855112 j.e.magdahl@sosgeo.uio.no Human Geography
Bilde av Karen O'Brien O'Brien, Karen Professor +47-22858480 karen.obrien@sosgeo.uio.no Environment, Transformation, Social Change, Human geography, Climate change
Bilde av Karen O'Brien O'Brien, Karen Professor +47-22858480 karen.obrien@sosgeo.uio.no Human geography, Environment, Climate change, Social Change, Transformation
Bilde av Maren Ringstad Ringstad, Maren Seniorkonsulent +47-22854417 maren.ringstad@sosgeo.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Opptak, Studieveiledning, Samfunnsgeografi, Studiekonsulent master, Human Geography
Bilde av Milda Nordbø Rosenberg Rosenberg, Milda Nordbø Doctoral Research Fellow +47-22854165 97947785 m.n.rosenberg@sosgeo.uio.no Climate Change, Climate Adaptation, Development, Global Value Chains, Coffee, Africa, Burundi, Human Geography
Bilde av Per Gunnar Røe Røe, Per Gunnar Professor +47-22855217 91716365 p.g.roe@sosgeo.uio.no Human Geography
Bilde av Aron Sandell Sandell, Aron Doctoral Research Fellow +47-22855503 aron.sandell@sosgeo.uio.no Smart City, Urban politics, Knowledge, ICTs, London, Human Geography
Bilde av Kristian Stokke Stokke, Kristian Professor +47-22855242 97014168 +47-97014168 kristian.stokke@sosgeo.uio.no Human Geography
Bilde av Bjørnar Sæther Sæther, Bjørnar Professor +47-22855803 95769703 bjornar.sather@sosgeo.uio.no Economic geography, Rural development, Human Geography
Bilde av Torstein S. Throndsen Throndsen, Torstein S. Doctoral Research Fellow t.s.throndsen@sosgeo.uio.no Human Geography
Bilde av Kirsten  Ulsrud Ulsrud, Kirsten Scientist +47 22858481 kirsten.ulsrud@sosgeo.uio.no Human Geography, Energy
Bilde av Terje Wessel Wessel, Terje Professor +47-22858331 terje.wessel@sosgeo.uio.no Human Geography
Bilde av Ragnhild Dahl Wikstrøm Wikstrøm, Ragnhild Dahl Doctoral Research Fellow 93467130 r.d.wikstrom@sosgeo.uio.no Human Geography