Personer med emneord «Energy policy»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Allan Dahl Andersen Andersen, Allan Dahl Researcher +47-22841615 allanda@tik.uio.no Innovation, Innovation systems, Energy policy, Infrastructures, Science and innovation policy
Bilde av Dag Harald Claes Claes, Dag Harald Professor +47-22857857 d.h.claes@stv.uio.no International relations, International Political Economy, Energy policy
Bilde av Jens Hanson Hanson, Jens Researcher +47-22841635 jens.hanson@tik.uio.no Innovation, Energy policy, Innovation systems, Renewable energy
Bilde av Torbjørg Jevnaker Jevnaker, Torbjørg Doctoral Research Fellow +47-22857785 (+47) 48052768 torbjorg.jevnaker@stv.uio.no Public Policy and Administration, Organisation theory, EU, Energy policy, Climate Policy
Bilde av Sylvia Irene Lysgård Lysgård, Sylvia Irene Doctoral Research Fellow +47-22841656 s.i.lysgard@tik.uio.no Science and Technology Studies, Science and policy, Energy Policy, Renewable energy
Bilde av Håkon Endresen Normann Normann, Håkon Endresen Postdoctoral Fellow +47-22845885 95142524 +47 951 42524 h.e.normann@tik.uio.no Innovation, Environment and Energy, Energy policy, Innovation systems
Bilde av Hilde Nykamp Nykamp, Hilde +47-22841617 93285877 932 85 877 hildenyk@student.sv.uio.no Innovation, Innovation systems, Climate change, Energy policy, Renewable energy
Bilde av Helge Ryggvik Ryggvik, Helge Researcher +47-22841629 helge.ryggvik@tik.uio.no Economic history, Energy policy, Environment Health and Safety, Brazil
Bilde av Kacper Szulecki Szulecki, Kacper Postdoctoral Fellow +47-22855593 +47-40616684 kacper.szulecki@stv.uio.no International Politics, Energy policy, Climate Politics, Environmental policy, Social Movements, Public policy
Bilde av Inga Ydersbond Ydersbond, Inga 92019154 inga.ydersbond@stv.uio.no Energy policy, EU, International Politics, Climate policy, Methods