Personer med emneord «Avdeling for klinisk psykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ida S. Bernhardt Bernhardt, Ida S. Stipendiat +47-22845283 i.s.bernhardt@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi
Bilde av Vidar Blokhus Ekroll Ekroll, Vidar Blokhus Dobbelkompetansestipendiat +47 22845190 v.b.ekroll@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Ingvild Finsrud Finsrud, Ingvild Stipendiat ingvild.finsrud@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Krister Fjermestad Fjermestad, Krister Førsteamanuensis +47-22845211 94201947 krister.fjermestad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi
Bilde av Eivor Fredriksen Fredriksen, Eivor Stipendiat +47-22855610 97582770 eivor.fredriksen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi
Bilde av Susie Fu Fu, Susie Stipendiat susie.fu@psykologi.uio.no Nevropsykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Bergliot Gjelsvik Gjelsvik, Bergliot Postdoktor +47-22845109 bergliot.gjelsvik@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Siri Erika Gullestad Gullestad, Siri Erika Professor +47-22845195 +47-93238088 s.e.gullestad@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Margrethe Seeger Halvorsen Halvorsen, Margrethe Seeger Førsteamanuensis +47-22845205 m.s.halvorsen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi
Bilde av Yngvild Bjartveit Haukeland Haukeland, Yngvild Bjartveit Stipendiat +47-22845234 +47-92013201 yngvild.haukeland@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Asle Hoffart Hoffart, Asle Professor II asle.hoffart@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Kristin Johanne Økern Haabrekke Haabrekke, Kristin Johanne Økern Postdoktor +47-22845231 k.j.o.haabrekke@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi
Bilde av Tine Jensen Jensen, Tine Professor +47-22845222 41327827 +47-41327827 tine.jensen@psykologi.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi
Bilde av Unni Tanum Johns Johns, Unni Tanum Førstelektor +47-22845098 u.t.johns@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi
Bilde av Marie Knutsen Knutsen, Marie Stipendiat 909 31 877 marie.knutsen@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Bjørn Lau Lau, Bjørn Professor II +47-93425287 +47-93425287 bjorn.lau@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi, Arbeids- og organisasjonspsykologi
Bilde av Tori Mauseth Mauseth, Tori Universitetslektor +47-22845353 +47-92084295 92084295 torimau@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av John Mcleod Mcleod, John Professor II john.mcleod@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi
Bilde av Vibeke Moe Moe, Vibeke Førsteamanuensis +47-22845225 vibeke.moe@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi
Bilde av Jon Trygve Monsen Monsen, Jon Trygve Professor +47-22845196 91868385 +47 91 86 83 85 j.t.monsen@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Svein Mossige Mossige, Svein Professor +47-22845206 sveinmos@psykologi.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Bettina Nielsen Nielsen, Bettina Stipendiat +47-22845218 bettina.nielsen@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Helene Amundsen Nissen-Lie Nissen-Lie, Helene Amundsen Førsteamanuensis +47-22845949 99737309 99737309 h.a.nissen-lie@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi
Bilde av Magnus Nordmo Nordmo, Magnus Stipendiat 22 84 52 34 (kontor) magnus.nordmo@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Hanne Weie Oddli Oddli, Hanne Weie Førsteamanuensis +47-22845191 hanne.oddli@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi